2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering ten behoeve van Drechtsteden
Beschreibung: Brandverzekering ten behoeve van Drechtsteden De overeenkomst gaat in op 01-04-2027 en eindigt op 01-04-2030. Na deze initiële contractstermijn is er sprake van een doorlopende, stilzwijgende verlengingsmogelijkheid van telkens 36 maanden. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Gemeente Dordrecht
Beschreibung: Perceel 1 Gemeente Dordrecht
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst gaat in op 01-04-2027 en eindigt op 01-04-2030. Na deze initiële contractstermijn is er sprake van een doorlopende, stilzwijgende verlengingsmogelijkheid van telkens 36 maanden. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Gemeente Zwijndrecht
Beschreibung: Perceel 2 Gemeente Zwijndrecht
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Gemeente Hendrik-Ido-Ambacht
Beschreibung: Perceel 3 Gemeente Hendrik-Ido-Ambacht
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 Gemeente Alblasserdam
Beschreibung: Perceel 4 Gemeente Alblasserdam
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 Gemeente Sliedrecht
Beschreibung: Perceel 5 Gemeente Sliedrecht
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6 Gemeente Sliedrecht
Beschreibung: Perceel 6 Gemeente Sliedrecht
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7 Nedstaalterrein Alblasserdam
Beschreibung: Perceel 7 Nedstaalterrein Alblasserdam
Interne Kennung: 7