665427-2026 - Ergebnis
Rumänien – Instrumente für Anästhesie und Reanimation – INSTRUMENTE DE ANESTEZIE SI REANIMARE 2023
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: INSTRUMENTE DE ANESTEZIE SI REANIMARE 2023
Beschreibung: - INSTRUMENTE DE ANESTEZIE SI REANIMARE 2023 (14 LOTURI) - conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire si constituie ansamblul cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile. Data limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare. (Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016 modificate prin OUG 107/2017).
Interne Kennung: 4208498/2023/230
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Circuite de anestezie si pentru ventilatie
Beschreibung: Cant min si max a acordului cadru, este specificata in caietul de sarcini, al prezentei documentatii.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Circuit ventilatie pediatric
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Mandren pentru sonda IOT
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Racord gofrat flexibil
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Set filtre bacteriene
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Filtre antibacteriene pentru ventilatie mecanica la copil si nou nascut
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Trusa de perirahianestezie
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Truse de anestezie peridurala
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Tub in T cu racord venturi 40% si tub gofrat de 17cm
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Seturi de minicricoritomie
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Filtru antibacterian umidificator cu schimb de caldura
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Sistem Maplson F
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Cateter de aspiratie pentru adulti
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Sistem de aspiratie cu circuit inchis 72h pentru pacientii copii/adulti ventilati
Interne Kennung: 14