665433-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Sicherheitskameras – CAMERE PORTABILE TIP CAMERE INDIVIDUALE PENTRU ÎNREGISTRARE AUDIO-VIDEO, COMPLETE CU ACCESORII ŞI SUPORT TEHNIC (BODYCAM)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CAMERE PORTABILE TIP CAMERE INDIVIDUALE PENTRU ÎNREGISTRARE AUDIO-VIDEO, COMPLETE CU ACCESORII ŞI SUPORT TEHNIC (BODYCAM)
Beschreibung: Se vor furniza CAMERE PORTABILE TIP CAMERE INDIVIDUALE PENTRU ÎNREGISTRARE AUDIO-VIDEO, COMPLETE CU ACCESORII ŞI SUPORT TEHNIC (BODYCAM) conform caietului de sarcini Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări este de 18 zile înainte de data-limită de depunere a ofertelor; termenul limită în care Autoritatea contractantă va răspunde solicitărilor de clarificări / informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire este în a 11-a zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 1111
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35125300 Sicherheitskameras
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Se vor furniza CAMERE PORTABILE TIP CAMERE INDIVIDUALE PENTRU ÎNREGISTRARE AUDIO-VIDEO, COMPLETE CU ACCESORII ŞI SUPORT TEHNIC (BODYCAM)
Interne Kennung: 1