2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding SCIOS-werkzaamheden
Beschreibung: 1. Onderbrengen Gasunie-certificering voor SCIOS-scope 1, 2, 4t, 4g, 5, 7a; 2. Onderhouden certificering van Gasunie EBI (Eerst Bijzondere Inspectie)/ PI’s (Periodieke Inspecties) voor SCIOS-scope 1, 2, 4t, 4g, 5, 7a; 3. Op termijn uitvoeren van SCIOS-inspecties door opdrachtnemer. Geraamde waarde: €1.440.000,- Maximale waarde: €1.800.000,-
Interne Kennung: WS2388648115
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: SCIOS-werkzaamheden
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: U dient op termijn in staat te zijn SCIOS-inspecties uit te voeren voor Scope 1, 2, 4T, 5 en 7a.