665479-2026 - Wettbewerb
Polen – Acrylpolymere in Primärformen – Dostawa 460 Mg flokulantu w postaci emulsji do wspomagania procesu zagęszczania i odwadniania osadów z Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Koziegłowach i Lewobrzeżnej Oczyszczalni Ścieków w Poznaniu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 460 Mg flokulantu w postaci emulsji do wspomagania procesu zagęszczania i odwadniania osadów z Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Koziegłowach i Lewobrzeżnej Oczyszczalni Ścieków w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 460 Mg flokulantu w postaci emulsji do wspomagania procesu zagęszczania i odwadniania osadów z Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Koziegłowach i Lewobrzeżnej Oczyszczalni Ścieków w Poznaniu Wykonawcy przed złożeniem oferty przystąpią do Testu w skali technicznej, który ma na celu sprawdzane skuteczności wytypowanego przez Wykonawcę flokulantu. Termin przeprowadzenia testu w skali technicznej zostanie odgórnie podany Wykonawcy podczas telefonicznego zgłaszania się do testów. Wykonawcy mogą zgłaszać się do testów, nie później niż na 10 dni przed terminem składania ofert. Ze strony Zamawiającego osobą do kontaktu jest: Paulina Mizerna - Nowotna: paulina.mizerna-nowotna@aquanet.pl, tel. +48 605 102 982. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Koziegłowy i Poznań
Interne Kennung: Z/61/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24542000 Acrylpolymere in Primärformen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 460 Mg flokulantu w postaci emulsji do wspomagania procesu zagęszczania i odwadniania osadów z Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Koziegłowach i Lewobrzeżnej Oczyszczalni Ścieków w Poznaniu Wykonawcy przed złożeniem oferty przystąpią do Testu w skali technicznej, który ma na celu sprawdzane skuteczności wytypowanego przez Wykonawcę flokulantu. Termin przeprowadzenia testu w skali technicznej zostanie odgórnie podany Wykonawcy podczas telefonicznego zgłaszania się do testów. Wykonawcy mogą zgłaszać się do testów, nie później niż na 10 dni przed terminem składania ofert. Ze strony Zamawiającego osobą do kontaktu jest: Paulina Mizerna - Nowotna: paulina.mizerna-nowotna@aquanet.pl, tel. +48 605 102 982. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ. 2. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia: Koziegłowy i Poznań