665485-2023 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Wierzbinek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Wierzbinek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług komunalnych polegających na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Wierzbinek w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa. Przedmiot zamówienia obejmuje również wyposażenie nieruchomości w wymagane przez Zamawiającego ilości worków i pojemników na odpady segregowane oraz użyczenie pojemników na odpady zmieszane. W okresie obowiązywania umowy odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych szacuje się maksymalne ilości, które mogą ulec zmniejszeniu w zależności rzeczywistych potrzeb Zamawiającego: Kod odpadów Rodzaj odpadów Szacunkowa masa odpadów komunalnych [Mg] od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r. 20 03 01 Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - 920,0 Mg 15 01 07 Opakowania ze szkła - 180,0 Mg 20 01 01 Papier i tektura 15,0 Mg 20 01 39 Tworzywa sztuczne 180,0 Mg 20 02 01 Odpady ulegające biodegradacji 180,0 Mg 20 03 99 Odpady komunalne w innych podgrupach 500,0 Mg SUMA: 1975,0 Mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określa załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: OŚiZP.271.12.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001