66552-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrobusse – Zakup autobusów dla MKS Krosno Sp. z o.o
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup autobusów dla MKS Krosno Sp. z o.o
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest w szczególności: - dostawa 2 sztuk fabrycznie nowych, kompletnych i pełnowartościowych niskopodłogowych, jednoczłonowych, elektrycznych autobusów akumulatorowych BEV (Battery Electric Vehicle), dostosowanych dla osób niepełnosprawnych, o mocy silnika min. 220 kW, - przeprowadzenie szkoleń pracowników. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w rozdziale IV SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ
Interne Kennung: DZ-2300-19/MKS/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup autobusów dla MKS Krosno Sp. z o.o.