665544-2026 - Auftragsänderung
Ungarn – Andere Energieversorgungsquellen – Hőtermelő berendezések üzemeltetése, karbantartása
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hőtermelő berendezések üzemeltetése, karbantartása
Beschreibung: A Semmelweis Egyetem hőenergia igénye biztosításához szükséges üzemeltetési feladatok ellátása, karbantartási, hibaelhárítási tevékenységek elvégzése, a feltárt és az üzem során felmerülő szükséges javítások végrehajtása, az Egyetem vagyonkezelésében lévő ingatlanok hőtermelő és hőelosztó rendszereinek (kazánok, hőközpontok) folyamatos és az elvárható használhatóságot kielégítő biztonságos üzemének fenntartása, a fogyasztói gázvezeték-hálózatok biztonságos üzemeltetése. A teljesítéshez szükséges energiát az Ajánlatkérő díjtalanul biztosítja a nyertes ajánlattevő számára. A nyertes ajánlattevő feladata továbbá a távfelügyeleti rendszerek működtetése, az energiafelhasználások folyamatos nyilvántartása.
Interne Kennung: EKR001203662022
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65400000 Andere Energieversorgungsquellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hőterm. berend. üzemelt, karbant.–1. prioritási cs
Beschreibung: A Semmelweis Egyetem hőenergia igénye biztosításához szükséges üzemeltetési feladatok ellátása, karbantartási, hibaelhárítási tevékenységek elvégzése, a feltárt és az üzem során felmerülő szükséges javítások végrehajtása, az Egyetem vagyonkezelésében lévő ingatlanok hőtermelő és hőelosztó rendszereinek (kazánok, hőközpontok) folyamatos és az elvárható használhatóságot kielégítő biztonságos üzemének fenntartása, a fogyasztói gázvezeték-hálózatok biztonságos üzemeltetése. A teljesítéshez szükséges energiát az Ajánlatkérő díjtalanul biztosítja a nyertes ajánlattevő számára. A nyertes ajánlattevő feladata továbbá a távfelügyeleti rendszerek működtetése, az energiafelhasználások folyamatos nyilvántartása. Az üzemeltetésre és karbantartásra átadott kazánok darabszáma 44 db, a teljesítményük összesen 38 709,6 /kW, melyek között a legnagyobb teljesítményű melegvizes kazán 3200 kW egységteljesítménnyel bír, a legnagyobb teljesítményű gőzkazán pedig 1780 kW egységteljesítményű. A szerződés az alapkeretösszeg kimerüléséig (mely nettó 1.055.118.780 Ft), de legfeljebb 36 hó időtartamra jön létre. A teljes mennyiséget ennek megfelelően az alapkeretösszeg mértéke képezi. Az alapkeretösszeg kimerülése vagy a 36 hónap lejárta előtt a szerződés 1 alkalommal nettó 175.853.125 Ft keretösszeg erejéig, de legfeljebb további 6 hónap időtartamra meghosszabbítható. A részletes közbeszerzési műszaki leírást a Közbeszerzési Dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001203662022/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50531100 Reparatur und Wartung von Kesseln, 50531200 Wartung von Gasverbrauchseinrichtungen, 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen, 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich, 71314200 Verwaltungsdienste für Energieversorgung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Az opció teljes mennyiségét a keretösszeg képezi, mely nettó 175.853.125 Ft.
Los: LOT-0002
Titel: Hőterm. berend. üzemelt, karbant.–2. prioritási cs
Beschreibung: A Semmelweis Egyetem hőenergia igénye biztosításához szükséges üzemeltetési feladatok ellátása, karbantartási, hibaelhárítási tevékenységek elvégzése, a feltárt és az üzem során felmerülő szükséges javítások végrehajtása, az Egyetem vagyonkezelésében lévő ingatlanok hőtermelő és hőelosztó rendszereinek (kazánok, hőközpontok) folyamatos és az elvárható használhatóságot kielégítő biztonságos üzemének fenntartása, a fogyasztói gázvezeték-hálózatok biztonságos üzemeltetése. A teljesítéshez szükséges energiát az Ajánlatkérő díjtalanul biztosítja a nyertes ajánlattevő számára. A nyertes ajánlattevő feladata továbbá a távfelügyeleti rendszerek működtetése, az energiafelhasználások folyamatos nyilvántartása. Az üzemeltetésre és karbantartásra átadott kazánok darabszáma 76 db, a teljesítményük összesen 10 092,1 /kW, melyek között a legnagyobb teljesítményű melegvizes kazán 620 kW egységteljesítménnyel bír. A szerződés az alapkeretösszeg kimerüléséig (mely nettó 326.331.252 Ft), de legfeljebb 36 hó időtartamra jön létre. A teljes mennyiséget ennek megfelelően az alapkeretösszeg mértéke képezi. Az alapkeretösszeg kimerülése vagy a 36 hónap lejárta előtt a szerződés 1 alkalommal nettó 54.388.537 Ft keretösszeg erejéig, de legfeljebb további 6 hónap időtartamra meghosszabbítható. A részletes közbeszerzési műszaki leírást a Közbeszerzési Dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001203662022/2
Beschreibung der Optionen: Az opció teljes mennyiségét a keretösszeg képezi, mely nettó 54.388.537 Ft.