See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Likwidacja zapożarowania oraz rekultywacja techniczna i biologiczna zwałowiska „Wrzosy I” w Pszowie” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Kopalnie Węgla Kamiennego w Całkowitej Likwidacji.
Beschreibung: Likwidacja zapożarowania oraz rekultywacja techniczna i biologiczna zwałowiska „Wrzosy I” w Pszowie” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Kopalnie Węgla Kamiennego w Całkowitej Likwidacji.
Vorherige Bekanntmachung: 681895-2025
Interne Kennung: ZP-KCL-0027/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45112330 Wiederurbarmachung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 90722000 Umweltsanierung
5. Los
Los: LOT-0001