665553-2026 - Ergebnis
Rumänien – Sterilisationstaschen oder -hüllen aus Papier – Pungi autosigilante si role de sterilizare
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pungi autosigilante si role de sterilizare
Beschreibung: - Pungi autosigilante si role de sterilizare (4 LOTURI) - conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire si constituie ansamblul cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 13 zile. Data limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: cu 10 (zece) zile inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare.(Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016 modificate prin OUG 107/2017).
Interne Kennung: 4208498/2023/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33198200 Sterilisationstaschen oder -hüllen aus Papier
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pungi si role de sterilizare
Beschreibung: Cant min si max este specificata in caietul de sarcini, al prezentei documentatii.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Hartie de impachetat pentru sterilizare 120/120
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Hartie de impachetat pentru sterilizare 100/100
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Role de sterilizarea cu Peroxid de hydrogen-plasma
Interne Kennung: 4