See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru de furnizare Reactivi de laborator
Beschreibung: Furnizare reactivi de laborator Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor:18 Termenul de raspuns al autoritatii contractante la solicitarile de clarificari adresate de catre operatorii economici este in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta,daca va fi selectata pentru realizarea contractului ex-ante,conform OUG nr.98/2017 cu modificarile si completarile ulterioare,va pune la dispozitia persoanelor imputernicite de ANAP,prin decizia de verificare,raspunsurile consolidate la solicitarile de clarificari,inainte de a le incarca si publica in Sistemul Electronic de Achizitii Publice,cu cel putin 4 zile anterior termenului de raspuns stabilit in anuntul de participare,conform prevederilor art.8 din Anexa nr.1 la HG nr.419/2018
Interne Kennung: 4663448_2026_PAAPD1621295
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Reactivi pentru testele de alergologie moleculară - singleplex
Beschreibung: Cantitatile minime si maxime se regasesc în Anexa la Caiet de Sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Reactivi pentru testele de alergologie moleculară - multiplex
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: NIMA POP -6
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Teste pentru determinarea rapida a panelului de biochimie si a proteinei creative compatibile cu analizorul PICCOLO
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Teste pentru determinarea rapida a procalcitoninei compatibil cu analizorul FINECARE
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Cartuse de masurare (400 probe)cartridge LAC RP500 pentru determinarea rapida a gazelor sanguine din sange
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Cartuse de spalare (400 probe)cartridge RP500 pentru determinarea rapida a gazelor sanguine din sange
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 1 KIT de 200 de cicluri cu reactivi cu aparatul de hemoleucograma SWELAB ALFA
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Reactivi pentru analizorul Atellica Neph 630_analizor automat proteine speciale
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: REACTIVI HIV pentru analizoarele Cobas
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: REACTIVI pentru analizorul LC-MS/MS
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Reactivi pentru analizoarele Atellica Solution si Atellica Neph 630
Interne Kennung: 12