2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGI PRZEWOZU ŻOŁNIERZY I PRACOWNIKÓW WOJSKA W ZAKRESACH OBRONNOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA NA POTRZEBY 17 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO W KOSZALINIE.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług w zakresie zabezpieczenia potrzeb transportowych Zamawiającego oraz jednostek i instytucji usytuowanych w Rejonie Odpowiedzialności (RO) 17 WOG. Wykonawca powinien zapewnić sprawny, terminowy i bezpieczny transport żołnierzy i pracowników wojska do wskazanego miejsca jak i z powrotem zgodnie z zgłaszanymi potrzebami jednostek i instytucji wojskowych z RO, zgodnie z wymogami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 6/OiB/UE/U/SPiZRW/26
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
665616-2026 - Competition
Poland – Hire of passenger transport vehicles with driver – USŁUGI PRZEWOZU ŻOŁNIERZY I PRACOWNIKÓW WOJSKA W ZAKRESACH OBRONNOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA NA POTRZEBY 17 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO W KOSZALINIE.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 6/OiB/UE/U/SPiZRW/26
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60170000 Hire of passenger transport vehicles with driver
5. Lot
Lot: LOT-0001