2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługę długoterminowego kredytu bankowego, przeznaczonego na sfinansowanie planowanego deficytu w związku z realizacją inwestycyjnych zadań Miasta Piotrkowa Trybunalskiego w 2025, oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek, do kwoty 40.000.000,00 PLN włącznie
Beschreibung: Udzielenie i obsługę długoterminowego kredytu bankowego, przeznaczonego na sfinansowanie planowanego deficytu w związku z realizacją inwestycyjnych zadań Miasta Piotrkowa Trybunalskiego w 2025 oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek, do kwoty 40.000.000,00 PLN włącznie. 2. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań. 3. Powody braku podziału na części: 1) Ze względu na specyfikę zamówienia, Zamawiający musi rozpatrywać złożoną ofertę w całości i porównać ją z planowanymi przepływami finansowymi inwestycji i spłaty zadłużenia w projektowanym okresie kredytowania. Podział zamówienia na części nie byłby racjonalny i zwiększałby koszty obsługi kredytu, 2) Brak podziału zamówienia na części nie prowadzi do uniknięcia stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych i nie utrudnia konkurencji 4. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II
Interne Kennung: DZP.271.36.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ogłoszenie wstępne 52092-2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Udzielenie i obsługę długoterminowego kredytu bankowego, przeznaczonego na sfinansowanie planowanego deficytu w związku z realizacją inwestycyjnych zadań Miasta Piotrkowa Trybunalskiego w 2025 oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek, do kwoty 40.000.000,00 PLN włącznie. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań.