See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY OBŁOŻEŃ CHIRURGICZNYCH, STERYLNYCH I NIESTERYLNYCH WYROBÓW MEDYCZNYCH, W TYM JEDNORAZOWEGO UŻYCIA
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy implantów neurochirurgicznych, podzielony na 33 (trzydzieści trzy) części opisane w poniższej tabeli: OPIS CZĘŚCI -PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ nr 1 – Ostrza chirurgiczne, zestawy do płukania otrzewnej oraz sondy Sengstakena CZĘŚĆ nr 2 - Zgłębniki żołądkowe CZĘŚĆ nr 3 – Rurka tracheostomijna z ruchomym szyldem CZĘŚĆ nr 4 – Łączniki do kontroli odsysania, „martwa przestrzeń” oraz międzystrzykawkowe CZĘŚĆ nr 5 – Elektrody do czasowej stymulacji serca, do stymulacji przezskórnej oraz czyściki do elektrod CZĘŚĆ nr 6 - Pojemniki na mocz/plwocinę, pojemniki na kał CZĘŚĆ nr 7 – Zaciskacze i rozcinacze zaciskaczy do pępowiny, rękawice ginekologiczne CZĘŚĆ nr 8 – Pojemniki na odpady medyczne CZĘŚĆ nr 9 – Zestawy do transfuzji wymiennej u noworodków, cewnik pępowinowy CZĘŚĆ nr 10 – Zamknięte systemy do odsysania, adaptery, systemy do pobierania próbek CZĘŚĆ nr 11 – Usuwacze staplerów CZĘŚĆ nr 12- Linia ABDO CZĘŚĆ nr 13 – Testy ginekologiczne CZĘŚĆ nr 14 – Zestawy do pobierana i transportu próbek klinicznych do badań metodą PCR i innych CZĘŚĆ nr 15 – Asortyment do pompy ssącej Medela w posiadaniu Zamawiającego CZĘŚĆ nr 16 – Przetworniki do pomiaru ciśnienia z systemem zamkniętym, zestawy PICCO, akcesoria do hemodynamiki CZĘŚĆ nr 17 – Akcesoria do badań endoskopowych CZĘŚĆ nr 18 – Zestawy do operacji bariatrycznych I CZĘŚĆ nr 19 – Zestawy do operacji bariatrycznych II CZĘŚĆ nr 20 – Preparaty do stosowania podczas zabiegów na tylnym odcinku oka CZĘŚĆ nr 21 – Zestawy do obłożeń CZĘŚĆ nr 22 – Zestawy do iniekcji doszklistkowych, zestawy obłożeń do operacji zaćmy i ECCE CZĘŚĆ nr 23 – Osłona na kończynę CZĘŚĆ nr 24 – Produkty do witrektomii wraz z najmem urządzenia CZĘŚĆ nr 25 – Stapler, woreczek laparoskopowy CZĘŚĆ nr 26 - Zestaw do endometrium CZĘŚĆ nr 27 – Podkładki pod elektrody CZĘŚĆ nr 28- Introducer CZĘŚĆ nr 29 – Prowadnik CZĘŚĆ nr 30 - Zgłębniki żołądkowe CZĘŚĆ nr 31 – Zamknięty system do odsysania dróg oddechowych CZĘŚĆ nr 32 - Materiały eksploatacyjne pomiarów przeskórnych O2 I CO2 Sensor i gaz kalibracyjny CZĘŚĆ nr 33 – Elektrody noworodkowe 2. Dodatkowe wymagania dla następujących CZĘSCI: 1) CZĘŚĆ 18 - na czas trwania umowy Wykonawca użyczy Zamawiającemu jeden kompatybilny generator do ciecia i koagulacji tkanek miękkich wraz z trzema kompatybilnymi przetwornikami do noża harmonicznego; 2) CZEŚĆ 19 – na czas trwania umowy Wykonawca użyczy Zamawiającemu: a) rękojeści wielorazowego użytku do zszywania tkanek, b) adaptera – przejściówki standardowej staplera wielorazowego użytku, c) bezprzewodowych akumulatorów wielokrotnego użytku, których szczegółowy opis został zawarty w załączniku do SWZ; 3) CZĘŚĆ 24 - na czas trwania umowy Wykonawca wynajmie Zamawiającemu aparat do witrektomii, którego parametry zostały opisane w załączniku do SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby oferowany asortyment spełniał warunki określone w przepisach prawa, w szczególności w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych oraz w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych.
Interne Kennung: WSzSL/MEK/AZ-101/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141116 Verpackte Kompressen, 33196000 Medizinische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ nr 1 – Ostrza chirurgiczne, zestawy do płukania otrzewnej oraz sondy Sengstakena
Beschreibung: Ostrza chirurgiczne, zestawy do płukania otrzewnej oraz sondy Sengstakena
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji. Zamawiający korzysta z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. u.p.z.p. na poniższych zasadach 1) w zakresie przedmiotu zamówienia: a) Przedmiot zamówienia składa się z części gwarantowanej i z części objętej prawem opcji. b) Cześć gwarantowana obejmuje minimalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia, oznaczona dla każdej z części w Formularzu asortymentowo-cenowym jako „ilość minimalna”. c) Część objęta prawem opcji obejmuje maksymalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia (suma części gwarantowanej i prawa opcji), oznaczona dla każdej z części w Formularzu asortymentowo-cenowym jako „ilość maksymalna”. d) Prawo opcji polega na dokonywaniu zamówień objętych przedmiotem zamówienia w maksymalnej liczbie określonej w danej Części w kolumnie „Ilość maksymalna” Formularza asortymentowo - cenowego. Minimalną ilością przedmiotu zamówienia, którą zrealizuje Zamawiający będzie ilość produktów określona w kolumnie „Ilość minimalna” Formularza asortymentowo-cenowego e) Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta bądź skorzysta w ilości mniejszej niż określona w kolumnie „Ilość maksymalna” Formularza asortymentowo-cenowego. f) Wykonawca nie może odmówić Zamawiającemu wykonania zamówienia, w zakresie ilości maksymalnej (objętej prawem opcji). 2) w zakresie terminu realizacji umowy: a) Gwarantowany termin realizacji umowy wynosi 24 miesiące, termin objęty prawem opcji wynosi dodatkowe 8 miesięcy, maksymalny termin trwania umowy wynosi 32 miesiące. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji jednorazowo przedłużając termin realizacji zamówienia o 8 miesięcy bądź częściami poprzez przedłużanie terminu realizacji umowy, o krótsze okresy, maksymalnie do osiągnięcia 8 miesięcy. b) Z prawa opcji w zakresie terminu realizacji umowy Zamawiający może skorzystać w przypadku niewykorzystania dostaw całości asortymentu określonego umową w pierwotnie określonym terminie realizacji zamówienia. 3) zapisy wspólne dla obu zakresów: a) Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji i jego zakresie. b) Zamawiający skorzysta z prawa opcji w miarę posiadanych środków finansowych i w przypadku wystąpienia takiej potrzeby związanej między innymi ze zwiększoną liczbą pacjentów powodującą zwiększone zużycie przedmiotu zamówienia. c) Skorzystanie z prawa opcji nie jest obowiązkowe dla Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. d) Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie. e) Postanowienia umowy odnoszące się do przedmiotu umowy objętego zamówieniem podstawowym znajdują odpowiednie zastosowanie w odniesieniu do przedmiotu umowy objętego prawem opcji.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ nr 2 – Zgłębniki żołądkowe
Beschreibung: Zgłębniki żołądkowe
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ nr 3 – Rurka tracheostomijna z ruchomym szyldem
Beschreibung: Rurka tracheostomijna z ruchomym szyldem
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ nr 4 – Łączniki do kontroli odsysania, „martwa przestrzeń” oraz międzystrzykawkowe
Beschreibung: Łączniki do kontroli odsysania, „martwa przestrzeń” oraz międzystrzykawkowe
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 4
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ nr 5 –Elektrody do czasowej stymulacji serca, do stymulacji przezskórnej oraz czyściki do elektrod
Beschreibung: Elektrody do czasowej stymulacji serca, do stymulacji przezskórnej oraz czyściki do elektrod
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 5
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ nr 6 – Pojemniki na mocz/plwocinę, pojemniki na kał
Beschreibung: Pojemniki na mocz/plwocinę, pojemniki na kał
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 6
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ nr 7 – Zaciskacze i rozcinacze zaciskaczy do pępowiny, rękawice ginekologiczne
Beschreibung: Zaciskacze i rozcinacze zaciskaczy do pępowiny, rękawice ginekologiczne
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 7
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ nr 8 – Pojemniki na odpady medyczne
Beschreibung: Pojemniki na odpady medyczne
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 8
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ nr 9 – Zestawy do transfuzji wymiennej u noworodków, cewnik pępowinowy
Beschreibung: Zestawy do transfuzji wymiennej u noworodków, cewnik pępowinowy
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 9
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ nr 10 – Zamknięte systemy do odsysania, adaptery, systemy do pobierania próbek
Beschreibung: Zamknięte systemy do odsysania, adaptery, systemy do pobierania próbek
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 10
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ nr 11 – Usuwacze staplerów
Beschreibung: Usuwacze staplerów
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 11
Los: LOT-0012
Titel: CZĘŚĆ nr 12 – Linia ABDO
Beschreibung: Linia ABDO
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 12
Los: LOT-0013
Titel: CZĘŚĆ nr 13 – Testy ginekologiczne
Beschreibung: Testy ginekologiczne
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 13
Los: LOT-0014
Titel: CZĘŚĆ nr 14 – Zestawy do pobierana i transportu próbek klinicznych do badań metodą PCR i innych
Beschreibung: Zestawy do pobierana i transportu próbek klinicznych do badań metodą PCR i innych
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 14
Los: LOT-0015
Titel: CZĘŚĆ nr 15 – Asortyment do pompy ssącej Medela w posiadaniu Zamawiającego
Beschreibung: Asortyment do pompy ssącej Medela w posiadaniu Zamawiającego
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 15
Los: LOT-0016
Titel: CZĘŚĆ nr 16 – Przetworniki do pomiaru ciśnienia z systemem zamkniętym, zestawy PICCO, akcesoria do hemodynamiki
Beschreibung: Przetworniki do pomiaru ciśnienia z systemem zamkniętym, zestawy PICCO, akcesoria do hemodynamiki
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 16
Los: LOT-0017
Titel: CZĘŚĆ nr 17 – Akcesoria do badań endoskopowych
Beschreibung: Akcesoria do badań endoskopowych
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 17
Los: LOT-0018
Titel: CZĘŚĆ nr 18 – Zestawy do operacji bariatrycznych I
Beschreibung: Zestawy do operacji bariatrycznych I
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 18
Los: LOT-0019
Titel: CZĘŚĆ nr 19 – Zestawy do operacji bariatrycznych II
Beschreibung: Zestawy do operacji bariatrycznych II
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 19
Los: LOT-0020
Titel: CZĘŚĆ nr 20 – Preparaty do stosowania podczas zabiegów na tylnym odcinku oka
Beschreibung: Preparaty do stosowania podczas zabiegów na tylnym odcinku oka
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 20
Los: LOT-0021
Titel: CZĘŚĆ nr 21 – Zestawy do obłożeń
Beschreibung: Zestawy do obłożeń
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 21
Los: LOT-0022
Titel: CZĘŚĆ nr 22 – Zestawy do iniekcji doszklistkowych, zestawy obłożeń do operacji zaćmy i ECCE
Beschreibung: Zestawy do iniekcji doszklistkowych, zestawy obłożeń do operacji zaćmy i ECCE
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 22
Los: LOT-0023
Titel: CZĘŚĆ nr 23 – Osłona na kończynę
Beschreibung: Osłona na kończynę
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 23
Los: LOT-0024
Titel: CZĘŚĆ nr 24 – Produkty do witrektomii wraz z najmem urządzenia
Beschreibung: Produkty do witrektomii wraz z najmem urządzenia
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 24
Los: LOT-0025
Titel: CZĘŚĆ nr 25 – Stapler, woreczek laparoskopowy
Beschreibung: Stapler, woreczek laparoskopowy
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 25
Los: LOT-0026
Titel: CZĘŚĆ nr 26 – Zestaw do endometrium
Beschreibung: Zestaw do endometrium
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 26
Los: LOT-0027
Titel: CZĘŚĆ nr 27 – Podkładki pod elektrody
Beschreibung: Podkładki pod elektrody
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 27
Los: LOT-0028
Titel: CZĘŚĆ nr 28 – Introducer
Beschreibung: Introducer
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 28
Los: LOT-0029
Titel: CZĘŚĆ nr 29 – Prowadnik
Beschreibung: Prowadnik
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 29
Los: LOT-0030
Titel: CZĘŚĆ nr 30 – Zgłębniki żołądkowe
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 30
Los: LOT-0031
Titel: CZĘŚĆ nr 31 – Zamknięty system do odsysania dróg oddechowych
Beschreibung: Zamknięty system do odsysania dróg oddechowych
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 31
Los: LOT-0032
Titel: CZĘŚĆ nr 32 – Materiały eksploatacyjne pomiarów przeskórnych O2 I CO2 Sensor i gaz kalibracyjny
Beschreibung: Materiały eksploatacyjne pomiarów przeskórnych O2 I CO2 Sensor i gaz kalibracyjny
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 32
Los: LOT-0033
Titel: CZĘŚĆ nr 33 – Elektrody noworodkowe
Beschreibung: Elektrody noworodkowe
Interne Kennung: CZĘŚĆ nr 33
665635-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: WSzSL/MEK/AZ-101/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141116 Zestawy opatrunkowe, 33196000 Pomoce medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 1
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: CZĘŚĆ nr 2 – Zgłębniki żołądkowe
Opis: Zgłębniki żołądkowe
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 7
Część zamówienia: LOT-0008
Opis: Pojemniki na odpady medyczne
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 9
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: CZĘŚĆ nr 11 – Usuwacze staplerów
Opis: Usuwacze staplerów
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: CZĘŚĆ nr 12 – Linia ABDO
Opis: Linia ABDO
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 12
Część zamówienia: LOT-0013
Opis: Testy ginekologiczne
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 13
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 14
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 15
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 16
Część zamówienia: LOT-0017
Opis: Akcesoria do badań endoskopowych
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 17
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 18
Część zamówienia: LOT-0019
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 19
Część zamówienia: LOT-0020
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: CZĘŚĆ nr 21 – Zestawy do obłożeń
Opis: Zestawy do obłożeń
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 21
Część zamówienia: LOT-0022
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: CZĘŚĆ nr 23 – Osłona na kończynę
Opis: Osłona na kończynę
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 23
Część zamówienia: LOT-0024
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 24
Część zamówienia: LOT-0025
Opis: Stapler, woreczek laparoskopowy
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 25
Część zamówienia: LOT-0026
Opis: Zestaw do endometrium
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 26
Część zamówienia: LOT-0027
Opis: Podkładki pod elektrody
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 27
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: CZĘŚĆ nr 28 – Introducer
Opis: Introducer
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 28
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: CZĘŚĆ nr 29 – Prowadnik
Opis: Prowadnik
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 29
Część zamówienia: LOT-0030
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 30
Część zamówienia: LOT-0031
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 31
Część zamówienia: LOT-0032
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 32
Część zamówienia: LOT-0033
Opis: Elektrody noworodkowe
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ nr 33