665641-2026 - Wettbewerb
Litauen – Destillier-, Filtrier- oder Rektifiziergeräte – Distiliatoriavimo aparatas (Atviras konkursas)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Distiliatoriavimo aparatas (Atviras konkursas)
Beschreibung: Naionalinė įvietimo agentūra, įgyvendindama projektą "Ugdymo priemonės mokykloms" perka distiliavimo aparatus skirtus skirtas distiliuotam vandeniui ruošti mokymo tikslams. Pirkimas skaidomas į 4 pirkimo dalis.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42910000 Destillier-, Filtrier- oder Rektifiziergeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Distiliavimo aparatai (švietimo įstaigoms, esančioms Utenos ir Vilniaus apskrityse)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Distiliavimo aparatai (švietimo įstaigoms, esančioms Kauno, Alytaus ir Marijampolės apskrityse)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Distiliavimo aparatai (švietimo įstaigoms, esančioms Panevėžio ir Šiaulių apskrityse)
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Distiliavimo aparatai (švietimo įstaigoms, esančioms Klaipėdos, Telšių ir Tauragės apskrityse)
Interne Kennung: 4