See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: B-1/25; Redno vzdrževanje objektov za zaščito cestne infrastrukture in prometa pred skalnimi podori in padajočim kamenjem
Beschreibung: Redno vzdrževanje objektov za zaščito cestne infrastrukture in prometa pred skalnimi podori in padajočim kamenjem
Interne Kennung: 43001-245/2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DNS - KATEGORIJA 1: Izvedba pregledov podajno lovilnih sistemov v koncesijskem območju 1 (Savinjska dolina)
Beschreibung: DNS - KATEGORIJA 1: Izvedba pregledov podajno lovilnih sistemov v koncesijskem območju 1 (Savinjska dolina)
Interne Kennung: 576251
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Los: LOT-0002
Titel: DNS - KATEGORIJA 2: IZVEDBA GEODETSKIH MERITEV NA OBMOČJU PODAJNO LOVILNIH SISTEMOV V KONCESIJSKEM OBMOČJU 1 (Savinjska dolina)
Beschreibung: DNS - KATEGORIJA 2: IZVEDBA GEODETSKIH MERITEV NA OBMOČJU PODAJNO LOVILNIH SISTEMOV V KONCESIJSKEM OBMOČJU 1 (Savinjska dolina)
Interne Kennung: 576252
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Los: LOT-0003
Titel: DNS - KATEGORIJA 3/1. faza: Izvedba rednih vzdrževalnih del na podajno lovilnih sistemih v koncesijskem območju 1 (Savinjska dolina)
Beschreibung: DNS - KATEGORIJA 3/1. faza: Izvedba rednih vzdrževalnih del na podajno lovilnih sistemih v koncesijskem območju 1 (Savinjska dolina)
Interne Kennung: 576253