2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR I TRANSPORT NIESEGREGOWANYCH (ZMIESZANYCH) ODPADÓW KOMUNALNYCH I ODPADÓW SELEKTYWNIE ZBIERANYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH I NIEZAMIESZKAŁYCH OBJĘTYCH GMINNYM SYSTEMEM GOSPODAROWANIA ODPADAMI KOMUNALNYMI, POŁOŻONYCH NA TERENIE GMINY LUBSKO ORAZ CZĘŚCIOWE ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: Usługi odbioru odpadów komunalnych wytwarzanych przez mieszkańców Gminy Lubsko z nieruchomości zamieszkałych (jednorodzinnych i wielorodzinnych) oraz odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach niezamieszkałych objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, w tym: a) odbieranie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, b) odbieranie odpadów selektywnie zbieranych (odpady zbierane w sposób zgodny z Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Lubsko), c) zebranie wszystkich odpadów znajdujących się w miejscu ustawienia pojemników, w promieniu 1 m od pojemników (worków) przy nieruchomościach zamieszkałych, d) prowadzenie Biura Obsługi Klienta (czynne od 700 do 1500 od poniedziałku do piątku) na terenie miasta Lubska, którego zadaniem będzie: - wydawanie worków do selektywnego zbierania odpadów, - wydawanie kalendarzy z harmonogramem odbioru odpadów komunalnych, - przyjmowanie interesantów, - sprzedaż lub dzierżawa pojemników na odpady komunalne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w Załączniku nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: OR.2710.17.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Usługi odbioru odpadów komunalnych wytwarzanych przez mieszkańców Gminy Lubsko z nieruchomości zamieszkałych (jednorodzinnych i wielorodzinnych) oraz odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach niezamieszkałych objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, w tym: a) odbieranie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, b) odbieranie odpadów selektywnie zbieranych (odpady zbierane w sposób zgodny z Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Lubsko), c) zebranie wszystkich odpadów znajdujących się w miejscu ustawienia pojemników, w promieniu 1 m od pojemników (worków) przy nieruchomościach zamieszkałych, d) prowadzenie Biura Obsługi Klienta (czynne od 700 do 1500 od poniedziałku do piątku) na terenie miasta Lubska, którego zadaniem będzie: - wydawanie worków do selektywnego zbierania odpadów, - wydawanie kalendarzy z harmonogramem odbioru odpadów komunalnych, - przyjmowanie interesantów, - sprzedaż lub dzierżawa pojemników na odpady komunalne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w Załączniku nr 12 do SWZ.