665667-2026 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen – Accountantsdiensten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: AQUON wenst door middel van deze Europese openbare aanbesteding een dienstverleningsovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor de uitvoering van accountantsdiensten. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden. De opdrachtwaarde is, over de gehele looptijd van de overeenkomst, inclusief opties en verlengingsmogelijkheden (10 jaar), geraamd op € 500.000 - € 700.000 euro (exclusief btw). De geraamde waarde is indicatief. Er kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie onderstaande verlengingen.