665669-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Reparatur und Wartung von Gasspürgeräten – Kalibratie, beheer en onderhoud stationaire gasdetectie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kalibratie, beheer en onderhoud stationaire gasdetectie
Beschreibung: Waterschap Amstel, Gooi en Vecht organiseert een Europese openbare aanbestedingsprocedure voor het sluiten van een raamovereenkomst voor het kalibreren, beheren en onderhouden van stationaire gasdetectiesystemen. De werkzaamheden omvatten onder meer preventief en correctief onderhoud, periodieke kalibraties, functionele controles, storingsafhandeling en bijbehorende rapportage- en beheerwerkzaamheden. Het doel van de opdracht is het waarborgen van de veilige, betrouwbare en continue werking van de aanwezige gasdetectiesystemen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50413100 Reparatur und Wartung von Gasspürgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50433000 Eichdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50413100 Repair and maintenance services of gas-detection equipment
Additional classification (cpv): 50433000 Calibration services
5. Lot
Lot: LOT-0000