665720-2026 - Ergebnis
Kroatien – Ausrüstung für Verunreinigungsüberwachung – Oprema za reagiranje na iznenadna onečišćenja mora
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oprema za reagiranje na iznenadna onečišćenja mora
Beschreibung: Oprema za reagiranja na iznenadna onečišćenja mora
Interne Kennung: 11-25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38344000 Ausrüstung für Verunreinigungsüberwachung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Skimer sustavi
Beschreibung: Predmet nabave je nabava skimer sustava sukladno troškovniku, tehničkoj specifikaciji i ostalim traženim uvjetima naznačenima u dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: 11-25-2
Los: LOT-0003
Titel: Plutajući prihvatni spremnik za privremeno skladištenje opasnih tekućina kapaciteta 25 m³
Beschreibung: Predmet nabave je plutajući prihvatni spremnik za privremeno skladištenje opasnih tekućina kapaciteta 25 m3 sukladno troškovniku, tehničkoj specifikaciji i ostalim traženim uvjetima naznačenima u dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: 11-25-3