665726-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych dla zadania pn.: " Przebudowa przepustów na mostki w Nadleśnictwie Lubaczów "
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych dla zadania pn.: " Przebudowa przepustów na mostki w Nadleśnictwie Lubaczów "
Beschreibung: 3.1 Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia 3.1.1 Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, uzyskanie wszystkich wymaganych prawem zgód i pozwoleń koniecznych do uzyskania pozwolenia na budowę i rozpoczęcia robót budowlanych, wykonanie robót budowlanych na podstawie uzyskanych dokumentów, wykonanie inwentaryzacji przyrodniczej przed rozpoczęciem robót budowlanych i po ich zakończeniu dla zadania „Przebudowa przepustów na mostki w Nadleśnictwie Lubaczów: 3.1.2 Zamówienie zostało podzielone na części: Zadanie częściowe nr 1: Przebudowa przepustu na mostek w Leśnictwie Polanka Zakres robót powinien obejmować w szczególności : • rozbiórkę istniejącego przepustu z rur żelbetowych fi 140 o dł. l=21,0 m , z wykonaniem rozbiórki murków czołowych, • rozbiórka istniejącego obrukowania narzutem kamiennym , • wykonanie nowej konstrukcji mostku – przęsła stalowego o konstrukcji z blach falistych • wykonanie umocnienia ścian czołowych w formie narzutu kamiennego, • odtworzenie koryta potoku z ewentualnym jego umocnieniem , • wykonanie dojazdów o nawierzchni bitumicznej przed i za obiektem na długości min 2 x 50,0 m Szerokość mostku powinna zapewniać wykonanie nawierzchni na moście o szer. min.3,5 m oraz poboczy 2 x 1,5 m , a jego światło wynikać będzie z obliczeń i uzgodnień z administratorem cieku oraz uzyskanym pozwoleniem wodno-prawnym. Zadanie częściowe nr 2: Przebudowa przepustu na mostek w Leśnictwie Dziewięcierz Zakres robót powinien obejmować w szczególności : • rozbiórkę istniejącego przepustu z rur żelbetowych fi 60 o dł. l=25,0 m , z wykonaniem rozbiórki murków czołowych oraz barier stalowych, • rozbiórka istniejącego obrukowania narzutem kamiennym , • wykonanie nowej konstrukcji mostku – przęsła stalowego o konstrukcji z blach falistych • wykonanie umocnienia ścian czołowych w formie narzutu kamiennego, • odtworzenie koryta potoku z ewentualnym jego umocnieniem , • wykonanie dojazdów o nawierzchni bitumicznej przed i za obiektem na długości min 2 x 50,0 m Szerokość mostku powinna zapewniać wykonanie nawierzchni na moście o szer. min.3,5 m oraz poboczy 2 x 1,5 m , a jego światło wynikać będzie z obliczeń i uzgodnień z administratorem cieku oraz uzyskanym pozwoleniem wodno-prawnym Zadanie częściowe nr 3: Przebudowa dwóch przepustów na mostki w Leśnictwie Krowica Zakres robót powinien obejmować w szczególności : • rozbiórkę istniejącego przepustu z rur PP fi 80 o dł. l=8,50 m , z wykonaniem rozbiórki murków czołowych z betonu, potok bez nazwy (dopływ Czerteż) • rozbiórkę istniejącego przepustu z rur betonowych fi 60 o dł. l=9,50 m , z wykonaniem rozbiórki murków czołowych z betonu , potok Zamiło , • rozbiórkę istniejącej konstrukcji drogi na każdym obiekcie, • wykonanie nowej konstrukcji mostków – przęsła stalowego o konstrukcji z blach falistych , • wykonanie umocnienia ścian czołowych w formie narzutu kamiennego na każdym obiekcie, • odtworzenie koryta potoków z ewentualnym jego umocnieniem na każdym cieku , • wykonanie dojazdów o nawierzchni bitumicznej przed i za obiektem na długości min 2 x 40,0 m na każdym obiekcie , Szerokość mostków powinna zapewniać wykonanie nawierzchni na moście o szer. min.3,5 m oraz poboczy 2 x 1,5 m , a jego światło wynikać będzie z obliczeń i uzgodnień z administratorem cieku oraz uzyskanym pozwoleniem wodno-prawnym
Interne Kennung: SA.270.35.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie częściowe nr 1: Przebudowa przepustu na mostek w Leśnictwie Polanka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, uzyskanie wszystkich wymaganych prawem zgód i pozwoleń koniecznych do uzyskania pozwolenia na budowę i rozpoczęcia robót budowlanych, wykonanie robót budowlanych na podstawie uzyskanych dokumentów, wykonanie inwentaryzacji przyrodniczej przed rozpoczęciem robót budowlanych i po ich zakończeniu dla zadania „Przebudowa przepustów na mostki w Nadleśnictwie Lubaczów: Zadanie częściowe nr 1: Przebudowa przepustu na mostek w Leśnictwie Polanka" Zakres robót powinien obejmować w szczególności : • rozbiórkę istniejącego przepustu z rur żelbetowych fi 140 o dł. l=21,0 m , z wykonaniem rozbiórki murków czołowych, • rozbiórka istniejącego obrukowania narzutem kamiennym , • wykonanie nowej konstrukcji mostku – przęsła stalowego o konstrukcji z blach falistych • wykonanie umocnienia ścian czołowych w formie narzutu kamiennego, • odtworzenie koryta potoku z ewentualnym jego umocnieniem , • wykonanie dojazdów o nawierzchni bitumicznej przed i za obiektem na długości min 2 x 50,0 m Szerokość mostku powinna zapewniać wykonanie nawierzchni na moście o szer. min.3,5 m oraz poboczy 2 x 1,5 m , a jego światło wynikać będzie z obliczeń i uzgodnień z administratorem cieku oraz uzyskanym pozwoleniem wodno-prawnym.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie częściowe nr 2: Przebudowa przepustu na mostek w Leśnictwie Dziewięcierz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, uzyskanie wszystkich wymaganych prawem zgód i pozwoleń koniecznych do uzyskania pozwolenia na budowę i rozpoczęcia robót budowlanych, wykonanie robót budowlanych na podstawie uzyskanych dokumentów, wykonanie inwentaryzacji przyrodniczej przed rozpoczęciem robót budowlanych i po ich zakończeniu dla zadania „Przebudowa przepustów na mostki w Nadleśnictwie Lubaczów: Zadanie częściowe nr 2: Przebudowa przepustu na mostek w Leśnictwie Dziewięcierz" Zakres robót powinien obejmować w szczególności : • rozbiórkę istniejącego przepustu z rur żelbetowych fi 60 o dł. l=25,0 m , z wykonaniem rozbiórki murków czołowych oraz barier stalowych, • rozbiórka istniejącego obrukowania narzutem kamiennym , • wykonanie nowej konstrukcji mostku – przęsła stalowego o konstrukcji z blach falistych • wykonanie umocnienia ścian czołowych w formie narzutu kamiennego, • odtworzenie koryta potoku z ewentualnym jego umocnieniem , • wykonanie dojazdów o nawierzchni bitumicznej przed i za obiektem na długości min 2 x 50,0 m Szerokość mostku powinna zapewniać wykonanie nawierzchni na moście o szer. min.3,5 m oraz poboczy 2 x 1,5 m , a jego światło wynikać będzie z obliczeń i uzgodnień z administratorem cieku oraz uzyskanym pozwoleniem wodno-prawnym
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie częściowe nr 3: Przebudowa dwóch przepustów na mostki w Leśnictwie Krowica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, uzyskanie wszystkich wymaganych prawem zgód i pozwoleń koniecznych do uzyskania pozwolenia na budowę i rozpoczęcia robót budowlanych, wykonanie robót budowlanych na podstawie uzyskanych dokumentów, wykonanie inwentaryzacji przyrodniczej przed rozpoczęciem robót budowlanych i po ich zakończeniu dla zadania „Przebudowa przepustów na mostki w Nadleśnictwie Lubaczów: Zadanie częściowe nr 3: "Przebudowa dwóch przepustów na mostki w Leśnictwie Krowica" Zakres robót powinien obejmować w szczególności : • rozbiórkę istniejącego przepustu z rur PP fi 80 o dł. l=8,50 m , z wykonaniem rozbiórki murków czołowych z betonu, potok bez nazwy (dopływ Czerteż) • rozbiórkę istniejącego przepustu z rur betonowych fi 60 o dł. l=9,50 m , z wykonaniem rozbiórki murków czołowych z betonu , potok Zamiło , • rozbiórkę istniejącej konstrukcji drogi na każdym obiekcie, • wykonanie nowej konstrukcji mostków – przęsła stalowego o konstrukcji z blach falistych , • wykonanie umocnienia ścian czołowych w formie narzutu kamiennego na każdym obiekcie, • odtworzenie koryta potoków z ewentualnym jego umocnieniem na każdym cieku , • wykonanie dojazdów o nawierzchni bitumicznej przed i za obiektem na długości min 2 x 40,0 m na każdym obiekcie , Szerokość mostków powinna zapewniać wykonanie nawierzchni na moście o szer. min.3,5 m oraz poboczy 2 x 1,5 m , a jego światło wynikać będzie z obliczeń i uzgodnień z administratorem cieku oraz uzyskanym pozwoleniem wodno-prawnym
665726-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Roboty budowlane
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: SA.270.35.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003