2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestuurlijke takelingen en stallen van voertuigen
Beschreibung: De opdracht dient uitgevoerd te worden op het volledig grondgebied van Politiezone Limburg Regio Hoofdstad.
Interne Kennung: 10/20/2023 11:22 AM 3PID702 2023-003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50118000 Automobil-Pannendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bestuurlijk takelen en stallen van foutgeparkeerde voertuigen <= 3,5 T op grondgebied LRH
Beschreibung: Bestuurlijk takelen en stallen van foutgeparkeerde voertuigen <= 3,5 T op grondgebied LRH
Interne Kennung: 2023-003
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50118100 Pannen- und Abschleppdienste für Personenwagen, 63727100 Einsatz von Schleppbooten, 50118000 Automobil-Pannendienste
Los: LOT-0002
Titel: Bestuurlijk takelen en stallen van foutgeparkeerde voertuigen > 3,5 T op grondgebied LRH
Beschreibung: Bestuurlijk takelen en stallen van foutgeparkeerde voertuigen > 3,5 T op grondgebied LRH
Interne Kennung: 2023-003 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50118100 Pannen- und Abschleppdienste für Personenwagen, 63727100 Einsatz von Schleppbooten, 50118300 Pannen- und Abschleppdienste für Busse, 50118200 Pannen- und Abschleppdienste für Nutzfahrzeuge, 50118000 Automobil-Pannendienste
Los: LOT-0003
Titel: Bestuurlijk takelen en stallen van verkeersongevallenvoertuigen <= 3,5 T op grondgebied LRH
Beschreibung: Bestuurlijk takelen en stallen van verkeersongevallenvoertuigen <= 3,5 T op grondgebied LRH
Interne Kennung: 2023-003 3
Los: LOT-0004
Titel: Bestuurlijk takelen en stallen van verkeersongevalvoertuigen > 3,5T op grondgebied LRH
Beschreibung: Bestuurlijk takelen en stallen van verkeersongevalvoertuigen > 3,5T op grondgebied LRH
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50118100 Pannen- und Abschleppdienste für Personenwagen, 50118200 Pannen- und Abschleppdienste für Nutzfahrzeuge, 50118300 Pannen- und Abschleppdienste für Busse, 63727100 Einsatz von Schleppbooten, 50118000 Automobil-Pannendienste