665734-2026 - Wettbewerb
Polen – Orthopädische Implantate – Zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Wykonawca przystępujący do przetargu winien przystąpić do całości zamówienia lub do danego pakietu zachowując numer ustalony przez Zamawiającego. Oferty cząstkowe do wybranych pozycji będą odrzucone. 1. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych (do pakietu). 2. Opis przedmiotu zamówienia, wielkość i zakres: Przedmiot zamówienia składa się z następujących pakietów: Pakiet nr 1: Śruby, gwoździe, Rusha, Kirshnera. Pakiet nr 2: Narzędzia ortopedyczne. Pakiet nr 3: Wkręty interferencyjne tytanowe, narzędzia ortopedyczne. Pakiet nr 4: Akcesoria do artoskopowego leczenia kolana. Pakiet nr 5: Elektroda do koagulacji i ablacji tkanek. Pakiet nr 6: Akcesoria do artroskopowej operacji barku. Pakiet nr 7: Końcówki do shavera firmy Arthrex Pakiet nr 8: Endoproteza bezcementowa i cementowa stawu biodrowego. Pakiet nr 9: Endoproteza bezcementowa stawu biodrowego short stem. Pakiet nr 10: Systemy implantów stalowych. Pakiet nr 11: Ostrza do shaevera, kleszczyki do zabiegów artroskopowych. Pakiet nr 12 – Ostrza do piły Acculan. Pakiet nr 13 – Ostrza do piły De Suter. Pakiet nr 14 – Ostrza do napędów ortopedycznych system 600, 400 firmy Artrex. Pakiet nr 15 - Ostrza do systemu napędów ortopedycznych firmy Conmed. Pakiet nr 16 – Narzędzia medyczne. Pakiet nr 17 – Proteza stawu kolanowego jednopromieniowa. Pakiet nr 18 – Spacer biodrowy. Pakiet nr 19 – Membrana do ubytków chrzęstnych. Pakiet nr 20 – Akcesoria do płukania śródoperacyjnego. Pakiet nr 21 – Ostrza kompatybilne z napędem S8 HD oraz S8 CD firmy Stryker. Pakiet nr 22 – Substytut kostny, kołki z kości końskiej. Pakiet nr 23 – Spacery. Pakiet nr 24 – Gwoździe śródszpikowe. Pakiet nr 25 – Endoproteza stawu kolanowego jednoprzedziałowa. Pakiet nr 26 – Ostrza do napędu neurochirurgicznego Core UHT Dril firmy Stryker. Pakiet nr 27 – Implant do dynamicznej stabilizacji kręgosłupa. Pakiet nr 28 – Zestaw do stabilizacji międzykolczystej. Pakiet nr 29 – Klatki międzytrzonowe szyjne. Pakiet nr 30 – Zestaw do stabilizacji międzywyrostkowej w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Pakiet nr 31 – System przezskórnej stabilizacji kręgosłupa. Pakiet nr 32 – Zestaw do wertebroplastyki z cementem o standardowej i wysokiej gęstości. Pakiet nr 33 – Zestaw do mikrodysectomii i nukleoplastyki. Pakiet nr 34 - Syntetyczny substytut kości. Pakiet nr 35 - Proteza stawu kolanowego w wersji cementowanej i bezcementowej. Pakiet nr 36 – Zestaw do cementacji trzonów kręgosłupa piersiowo – lędźwiowego. Pakiet nr 37 - Zestaw do stabilizacji przeznasadowej technika MIS. Pakiet nr 38 - Zestaw do stabilizacji stosowany w leczeniu choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa. Pakiet nr 39 - System kyfoplastyki. Pakiet nr 40 – Zestaw do repozycji trzonów kręgosłupa w złamaniach i nowotworach. Pakiet nr 41 - Zestaw do stabilizacji kręgosłupa możliwością podania cementu kostnego. Pakiet nr 42 - Zestaw do wertebroplastyki. Pakiet nr 43 - Zestaw do przeznasadowej stabilizacji kręgosłupa w odcinku piersiowo lędźwiowym w deformacji kręgosłupa. Pakiet nr 44 - Implant do stabilizacji międzytrzonowej kręgosłupa, lędźwiowy. Pakiet nr 45 - Frezy do wiertarki szybkoobrotowej Elan 4. Pakiet nr 46 - Implant międzytrzonowy typu TLIF rozprężalny tytanowy. Pakiet nr 47 - Zestaw do stabilizacji traspedikularnej kręgosłupa w odcinku piersiowo-lędźwiowym. Pakiet nr 48 - Zestaw do stabilizacji kręgosłupa z dostępu tylnego. Pakiet nr 49 – System do stabilizacji kręgosłupa śrubami transpedikularnymi lub śrubowo-hakowej. Pakiet nr 50 – Implant międzytrzonowy typu acif do odcinka szyjnego kręgosłupa z dodatkową stabilizacją w postaci śrub kostnych. Pakiet nr 51 – Biomateriał. Pakiet nr 52 – Implanty szyjne. Pakiet nr 53 - Implanty lędźwiowe. Pakiet nr 54 - Substytut kości granulat. Pakiet nr 55 - Stabilizacja stawu krzyżowo biodrowego. Pakiet nr 56 - Implant oraz akcesoria do szycia łąkotki metodą all-inside. Pakiet nr 57 - Kotwice do artroskopii barku. Pakiet nr 58 - Klatka międzytrzonowa odcinka szyjnego kręgosłupa PEEK. Pakiet nr 59 - Igła do biopsji trzonu kręgosłupa. Pakiet nr 60 - System płukania pulsacyjnego. Pakiet nr 61 - Jednorazowy sterylny zestaw do małoinwazyjnej ablacji zmian w kości trzonów kręgosłupa w przerzutach nowotworowych. Pakiet nr 62 - Zestaw do anatomicznego odtworzenia wysokości trzonów kręgosłupa w złamaniach kompresyjnych trzonów kręgosłupa. Pakiet nr 63 - System bipolarny sterylny do małoinwazyjnej niskotemperaturowej dekompresji dysków kręgosłupa w chorobie zwyrodnieniowej w odcinku szyjnym i lędźwiowym. Pakiet nr 64 - Zestaw do wykonywania procedur wertebroplastyki trzonów odcinka piersiowego i lędźwiowego kręgosłupa. Pakiet nr 65 - Elastyczna proteza jądra miażdżystego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten, 33184100 Chirurgische Implantate, 33183200 Orthopädische Prothesen, 33162200 OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1: Śruby, gwoździe, Rusha, Kirshnera.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 1: Śruby, gwoździe, Rusha, Kirshnera. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak wznowień i opcji
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2: Narzędzia ortopedyczne.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 2: Narzędzia ortopedyczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3: Wkręty interferencyjne tytanowe, narzędzia ortopedyczne.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 3: Wkręty interferencyjne tytanowe, narzędzia ortopedyczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4: Akcesoria do artoskopowego leczenia kolana.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 4: Akcesoria do artoskopowego leczenia kolana. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5: Elektroda do koagulacji i ablacji tkanek.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 5: Elektroda do koagulacji i ablacji tkanek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6: Akcesoria do artroskopowej operacji barku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 6: Akcesoria do artroskopowej operacji barku Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7: Końcówki do shavera firmy Arthrex
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 7: Końcówki do shavera firmy Arthrex Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8: Endoproteza bezcementowa i cementowa stawu biodrowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 8: Endoproteza bezcementowa i cementowa stawu biodrowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9: Endoproteza bezcementowa stawu biodrowego short stem.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 9: Endoproteza bezcementowa stawu biodrowego short stem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10: Systemy implantów stalowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 10: Systemy implantów stalowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11: Ostrza do shaevera, kleszczyki do zabiegów artroskopowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 11: Ostrza do shaevera, kleszczyki do zabiegów artroskopowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 – Ostrza do piły Acculan.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 12 – Ostrza do piły Acculan. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 – Ostrza do piły De Suter.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 13 – Ostrza do piły De Suter. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 – Ostrza do napędów ortopedycznych system 600, 400 firmy Artrex.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 14 – Ostrza do napędów ortopedycznych system 600, 400 firmy Artrex. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - Ostrza do systemu napędów ortopedycznych firmy Conmed.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. PPakiet nr 15 - Ostrza do systemu napędów ortopedycznych firmy Conmed. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 – Narzędzia medyczne.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 16 – Narzędzia medyczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 – Proteza stawu kolanowego jednopromieniowa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 17 – Proteza stawu kolanowego jednopromieniowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 – Spacer biodrowy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 18 – Spacer biodrowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 – Membrana do ubytków chrzęstnych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 19 – Membrana do ubytków chrzęstnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 – Akcesoria do płukania śródoperacyjnego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 20 – Akcesoria do płukania śródoperacyjnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 – Ostrza kompatybilne z napędem S8 HD oraz S8 CD firmy Stryker.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 21 – Ostrza kompatybilne z napędem S8 HD oraz S8 CD firmy Stryker. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 – Substytut kostny, kołki z kości końskiej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 22 – Substytut kostny, kołki z kości końskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 – Spacery.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 23 – Spacery. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 – Gwoździe śródszpikowe.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 24 – Gwoździe śródszpikowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 – Endoproteza stawu kolanowego jednoprzedziałowa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 25 – Endoproteza stawu kolanowego jednoprzedziałowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 – Ostrza do napędu neurochirurgicznego Core UHT Dril firmy Stryker.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 26 – Ostrza do napędu neurochirurgicznego Core UHT Dril firmy Stryker. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 – Implant do dynamicznej stabilizacji kręgosłupa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 27 – Implant do dynamicznej stabilizacji kręgosłupa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 – Zestaw do stabilizacji międzykolczystej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 28 – Zestaw do stabilizacji międzykolczystej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 – Klatki międzytrzonowe szyjne.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 29 – Klatki międzytrzonowe szyjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 – Zestaw do stabilizacji międzywyrostkowej w odcinku lędźwiowym kręgosłupa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 30 – Zestaw do stabilizacji międzywyrostkowej w odcinku lędźwiowym kręgosłupa Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31 – System przezskórnej stabilizacji kręgosłupa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 31 – System przezskórnej stabilizacji kręgosłupa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 – Zestaw do wertebroplastyki z cementem o standardowej i wysokiej gęstości
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 32 – Zestaw do wertebroplastyki z cementem o standardowej i wysokiej gęstości Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33 – Zestaw do mikrodysectomii i nukleoplastyki.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 33 – Zestaw do mikrodysectomii i nukleoplastyki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34 - Syntetyczny substytut kości.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 34 - Syntetyczny substytut kości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35 - Proteza stawu kolanowego w wersji cementowanej i bezcementowej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 35 - Proteza stawu kolanowego w wersji cementowanej i bezcementowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36 – Zestaw do cementacji trzonów kręgosłupa piersiowo – lędźwiowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 36 – Zestaw do cementacji trzonów kręgosłupa piersiowo – lędźwiowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37 - Zestaw do stabilizacji przeznasadowej technika MIS.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 37 - Zestaw do stabilizacji przeznasadowej technika MIS. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38 - Zestaw do stabilizacji stosowany w leczeniu choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 38 - Zestaw do stabilizacji stosowany w leczeniu choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39 - System kyfoplastyki.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 39 - System kyfoplastyki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40 – Zestaw do repozycji trzonów kręgosłupa w złamaniach i nowotworach.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 40 – Zestaw do repozycji trzonów kręgosłupa w złamaniach i nowotworach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41 - Zestaw do stabilizacji kręgosłupa możliwością podania cementu kostnego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 41 - Zestaw do stabilizacji kręgosłupa możliwością podania cementu kostnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42 - Zestaw do wertebroplastyki.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 42 - Zestaw do wertebroplastyki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43 - Zestaw do przeznasadowej stabilizacji kręgosłupa w odcinku piersiowo lędźwiowym w deformacji kręgosłupa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 43 - Zestaw do przeznasadowej stabilizacji kręgosłupa w odcinku piersiowo lędźwiowym w deformacji kręgosłupa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44 - Implant do stabilizacji międzytrzonowej kręgosłupa, lędźwiowy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 44 - Implant do stabilizacji międzytrzonowej kręgosłupa, lędźwiowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 45 - Frezy do wiertarki szybkoobrotowej Elan 4.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 45 - Frezy do wiertarki szybkoobrotowej Elan 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 46 - Implant międzytrzonowy typu TLIF rozprężalny tytanowy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 46 - Implant międzytrzonowy typu TLIF rozprężalny tytanowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 47 - Zestaw do stabilizacji traspedikularnej kręgosłupa w odcinku piersiowo-lędźwiowym.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 47 - Zestaw do stabilizacji traspedikularnej kręgosłupa w odcinku piersiowo-lędźwiowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 48 - Zestaw do stabilizacji kręgosłupa z dostępu tylnego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 48 - Zestaw do stabilizacji kręgosłupa z dostępu tylnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 49 – System do stabilizacji kręgosłupa śrubami transpedikularnymi lub śrubowo-hakowej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 49 – System do stabilizacji kręgosłupa śrubami transpedikularnymi lub śrubowo-hakowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 50 – Implant międzytrzonowy typu acif do odcinka szyjnego kręgosłupa z dodatkową stabilizacją w postaci śrub kostnych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 50 – Implant międzytrzonowy typu acif do odcinka szyjnego kręgosłupa z dodatkową stabilizacją w postaci śrub kostnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 51 – Biomateriał.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 51 – Biomateriał. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 52 – Implanty szyjne.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 52 – Implanty szyjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 53 - Implanty lędźwiowe.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 53 - Implanty lędźwiowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 54 - Substytut kości granulat.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 54 - Substytut kości granulat. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr 55 - Stabilizacja stawu krzyżowo biodrowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 55 - Stabilizacja stawu krzyżowo biodrowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 56 - Implant oraz akcesoria do szycia łąkotki metodą all-inside.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 56 - Implant oraz akcesoria do szycia łąkotki metodą all-inside. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 57 - Kotwice do artroskopii barku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 57 - Kotwice do artroskopii barku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 58 - Klatka międzytrzonowa odcinka szyjnego kręgosłupa PEEK.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 58 - Klatka międzytrzonowa odcinka szyjnego kręgosłupa PEEK. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr 59 - Igła do biopsji trzonu kręgosłupa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 59 - Igła do biopsji trzonu kręgosłupa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr 60 - System płukania pulsacyjnego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 60 - System płukania pulsacyjnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr 61 - Jednorazowy sterylny zestaw do małoinwazyjnej ablacji zmian w kości trzonów kręgosłupa w przerzutach nowotworowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 61 - Jednorazowy sterylny zestaw do małoinwazyjnej ablacji zmian w kości trzonów kręgosłupa w przerzutach nowotworowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet nr 62 - Zestaw do anatomicznego odtworzenia wysokości trzonów kręgosłupa w złamaniach kompresyjnych trzonów kręgosłupa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 62 - Zestaw do anatomicznego odtworzenia wysokości trzonów kręgosłupa w złamaniach kompresyjnych trzonów kręgosłupa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet nr 63 - System bipolarny sterylny do małoinwazyjnej niskotemperaturowej dekompresji dysków kręgosłupa w chorobie zwyrodnieniowej w odcinku szyjnym i lędźwiowym.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 63 - System bipolarny sterylny do małoinwazyjnej niskotemperaturowej dekompresji dysków kręgosłupa w chorobie zwyrodnieniowej w odcinku szyjnym i lędźwiowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet nr 64 - Zestaw do wykonywania procedur wertebroplastyki trzonów odcinka piersiowego i lędźwiowego kręgosłupa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 64 - Zestaw do wykonywania procedur wertebroplastyki trzonów odcinka piersiowego i lędźwiowego kręgosłupa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet nr 65 - Elastyczna proteza jądra miażdżystego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup implantów ortopedycznych, implantów do zabiegów neurochirurgicznych, endoprotez oraz narzędzi medycznych, dla Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem. Pakiet nr 65 - Elastyczna proteza jądra miażdżystego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy, który jest integralną częścią SWZ.