665735-2026 - Wettbewerb
Lettland – Datenübertragung – Datu pārraides nodrošināšana videonovērošanas kamerām slēgtā optiskā datu pārraides tīklā Liepājā
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Datu pārraides nodrošināšana videonovērošanas kamerām slēgtā optiskā datu pārraides tīklā Liepājā
Beschreibung: Datu pārraides nodrošināšana videonovērošanas kamerām slēgtā optiskā datu pārraides tīklā Liepājā
Interne Kennung: LVP 2026/159
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72318000 Datenübertragung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Dunikas iela 9/11, Liepājas Rietumkrasta vidusskola, Liepājā”
Los: LOT-0002
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā: “Jūrmalas parks 3 glābšanas stacija, Liepāja”
Los: LOT-0003
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Dunikas iela ( basketbola laukums), Liepāja”
Los: LOT-0004
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Jūrmalas parkā Bērnu rotaļu laukums, Liepāja”
Los: LOT-0005
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Fr.Brīvzemnieka 10 (Juliannas Pagalms), Liepāja”
Los: LOT-0006
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Ezermalas un Parka ielas krustojums, Liepāja”
Los: LOT-0007
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Dzirnavu iela 4, Liepāja”
Los: LOT-0008
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Rožu laukums 5/6, Liepāja”
Los: LOT-0009
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Pasta 2, Liela 4, Liepāja”
Los: LOT-0010
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Zivju iela 4/6, Liepāja”
Los: LOT-0011
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Zivju iela 7, Liepāja”
Los: LOT-0012
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Viršu iela 3, Liepāja”
Los: LOT-0013
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Kūrmājas prospekts 13, Liepāja”
Los: LOT-0014
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Kūrmājas prospekts 27A (Piemineklis), Liepāja”
Los: LOT-0015
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Klaipēdas iela 138, Liepāja”
Los: LOT-0016
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Lielā iela 16 (Kurzemes skvērs), Liepāja”
Los: LOT-0017
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Kaiju 3 (Tramvaju tilts), Liepāja”
Los: LOT-0018
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Jāņa Čakstes laukums, Liepāja”
Los: LOT-0019
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Grīzupes iela pie Cietokšņa kanāla, Liepāja”
Los: LOT-0020
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Ganību un Vaiņodes ielu krustojums, Liepāja”
Los: LOT-0021
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Vecā Ostmala 25, Liepāja”
Los: LOT-0022
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Ganību un Ed. Veidenbauma ielu krustojums, Liepāja”
Los: LOT-0023
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Ganību un Salmu ielu krustojums, Liepāja”
Los: LOT-0024
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Ganību Jaunais tilts, Liepāja”
Los: LOT-0025
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Ganību un K. Ukstiņa ielu krustojums, Liepāja”
Los: LOT-0026
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Ganību un Kungu ielu krustojums, Liepāja”
Los: LOT-0027
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Rīgas iela 3, Liepāja”
Los: LOT-0028
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Rožu iela 6, Liepāja”
Los: LOT-0029
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Peldu un Malkas ielu krustojums, Liepāja”
Los: LOT-0030
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Krūmu 54, pie Mednieku nama "Lācis", Liepāja”
Los: LOT-0031
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Vites 7, Gulbju dīķis, Liepāja”
Los: LOT-0032
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Celmu 6, Liepāja”
Los: LOT-0033
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Brīvības un Slimnīcas ielu krustojums, Liepāja”
Los: LOT-0034
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Baznīcas un Skolas ielu krustojums, Liepāja”
Los: LOT-0035
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Toma iela 19, Liepāja (sporta laukums), Liepāja”
Los: LOT-0036
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Pulkveža Brieža 14, Liepājā”
Los: LOT-0037
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Rīgas iela 71, Liepājā”
Los: LOT-0038
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Ventspils iela 15/27, Liepājā”
Los: LOT-0039
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Zemnieku un Parka ielu krustojums, Liepājā”
Los: LOT-0040
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Zirgu sala 2, Liepājā”
Los: LOT-0041
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Brīvības un Inženieru ielu krustojums, Liepājā”
Los: LOT-0042
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Meldru un Dūņu ielu krustojums, Liepājā”
Los: LOT-0043
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Raiņa un Rīgas ielu krustojums, Liepājā”
Los: LOT-0044
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Raiņa un Jelgavas ielu krustojums, Liepājā”
Los: LOT-0045
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Peldu un Katoļu ielu krustojums, Liepājā”
Los: LOT-0046
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Peldu iela 57 a (Spoku koks), Liepājā”
Los: LOT-0047
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Neatkrības rotas un atmodas bulv. krustojums, Liepājā”
Los: LOT-0048
Titel: Datu pārraides pieslēgums objektā “Ziemeļu mols (stāvlaukums), Liepājā”