2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur van meubilair en decoratie bij evenementen
Beschreibung: Het verzorgen van meubilair en decoratie bij evenementen binnen Avans, op basis van verhuur. De verwachte omvang van deze af te sluiten Raamovereenkomst is €60.000,- excl. BTW op jaarbasis. Aan deze omvang kan op geen enkele wijze rechten ontleend worden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst kent een eenzijdige optie tot verlenging.
665737-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79952000 Event services
Additional classification (cpv): 39150000 Miscellaneous furniture and equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: