2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de paza
Beschreibung: “Servicii de paza”, conform caietului de sarcini: Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11 a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 18 zile.
Interne Kennung: 4288306_2026_PAAPD1603923
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: -Servicii de paza Cluj
Beschreibung: Servicii de paza la obiectivele Universitatii Tehnice din Cluj-Napoca conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: -Servicii de paza Baia Mare, Satu Mare
Interne Kennung: 2
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79713000 Guard services
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Cluj (RO113)
Country: Romania
Additional information: Cluj-Napoca, Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca 1. Complex Observator 2. Complex Marasti 3. Bistrita 4. Alba Iulia