2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vienības nama ēkas pārbūve Rīgas ielā 22A, Daugavpilī
Beschreibung: Vienības nama ēkas pārbūve Rīgas ielā 22A, Daugavpilī
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten