66577-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bügelmaschinen – „Dodávka a montáž žehlící linky pro prádelnu Vysokomýtské nemocnice na ulici Hradecká 167“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dodávka a montáž žehlící linky pro prádelnu Vysokomýtské nemocnice na ulici Hradecká 167“
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka žehlící linky o výkonu 250 kg prádla za jednu hodinu (bavlna s 50 % zbytkovou vlhkostí) o minimální pracovní žehlící šířce 3000 mm, a to včetně příslušenství. Bližší specifikace předmětu je uvedena v příloze č. 10 zadávací dokumentace (Technická specifikace), dále také v příloze č. 12 zadávací dokumentace (Návrh smlouvy). Technická specifikace obsahuje specifikaci parametrů jednotlivých strojů poptávané žehlící linky, tj. vkladače, korytového žehliče a skladače rovného prádla.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42718100 Bügelmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42717000 Vorrichtungen zum Bügeln und Falten von Wäsche
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung„Dodávka a montáž žehlící linky pro prádelnu Vysokomýtské nemocnice na ulici Hradecká 167“