2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości i PSZOK zlokalizowanych na terenie Miasta i Gminy Gąbin
Beschreibung: Przetarg nieograniczony
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości: zamieszkałych, mieszanych, rekreacyjno-wypoczynkowych, zgłoszonych do obsługi przez Zamawiającego właścicieli nieruchomości niezamieszkałych zlokalizowanych na terenie Miasta i Gminy Gąbin oraz z PSZOK położonego w Gminie Gąbin w m. Kępina nr dz. 36A.