2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZZS KHK – výstavba výjezdového stanoviště v Jičíně – vnitřní vybavení
Beschreibung: Předmětem zakázky je kompletní dodávka a montáž interiéru dle technické specifikace pro stavbu „ZZS KHK – výstavba výjezdového stanoviště v Jičíně“. Nedílnou součástí předmětu veřejné zakázky je zejména: a) doprava do místa plnění, montáž, instalace, uvedení do provozu včetně ověření jeho funkčnosti, provedení všech provozních testů a předepsaných zkoušek dle příslušné platné právní úpravy, ověření deklarovaných technických parametrů; b) instruktáž („školení“) personálu; c) vystavení protokolu o proškolení, resp. instruktáži personálu, a protokolu opravňujícího provádět následné instruktáže personálu v používání předmětu veřejné zakázky pro určeného pracovníka uživatele; d) podpis předávacího protokolu; e) poskytování komplexního záručního servisu a oprav včetně dodávky náhradních dílů; f) dodání dokladů, které jsou potřebné pro používání zboží jako např. návod k použití/ k údržbě v českém jazyce (i v elektronické podobě na CD/DVD), příslušné certifikáty, atesty osvědčující, že přístroj je vyroben v souladu s platnými bezpečnostními normami a ČSN, kopii prohlášení o shodě (CE declaration) a případně další; g) ekologická likvidace obalového materiálu, v němž bylo zboží dodáno; h) udržování pořádku v místě plnění a po skončení zabudování a dodání předmětu veřejné zakázky provést úklid místa plnění a uvést ho do původního stavu, je-li u dodávaných předmětu relevantní; i) povinnost na své náklady všechny konstrukce a zařízení novostavby, které by mohly být při dodání zboží poškozeny nebo znečištěny, opatřit vhodným a účinným zajištěním (např. ochrannou folií) a toto bezprostředně po dodávce na vlastní náklady odstranit; j) další činnosti výslovně neuvedené, které jsou však s realizací plnění neoddělitelně spojeny a plnění bez nich není možné.
Interne Kennung: CIRI/2025/180
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení nadlimitní veřejné zakázky na dodávky
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39143100 Mobiliar für Schlafzimmer, 39143300 Wohnzimmermöbel, 39143200 Esszimmermöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143100 Mobiliar für Schlafzimmer, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39143300 Wohnzimmermöbel, 39143200 Esszimmermöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen