2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup cisternové automobilové stříkačky (CAS)
Beschreibung: Jedná se o nákup jedné cisternovou automobilovou stříkačku (CAS) s nástavbou pro požární příslušenství, vybavenou požárním čerpadlem se jmenovitým výkonem 2000 l.min-1, kategorie podvozku 2 „smíšená“ v provedení „T“ (technickým pro šest osob) a hmotnostní třídy S na podvozku 4x4. Součástí dodávky je také část požárního příslušenství, která je uvedena v technických podmínkách (specifikaci). CAS je určena pro JSDH Opava-Kylešovice zařazenou do kategorie JPO II/1 s předurčeností na dopravní nehody a pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: OŘ/D/011/25