2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konteinerizuotų sodmenų laikymo aikštelių su laistymo rampa įrengimas
Beschreibung: Pirkimo objektas – Radviliškio ir Anykščių medelynuose dviejų 25 × 100 m dydžio skaldos aikštelių, mobilių laistymo rampų ir papildomos laistymo sistemos įrengimas. Darbai apima teritorijų nužymėjimą, geodezinius darbus, 3D modelio sukūrimą, grunto kasimą ir planiravimą, pagrindų įrengimą, skaldos dangos įrengimą, drenažo sistemos įrengimą, vandentiekio bei elektros tinklų tiesimą ir prijungimą. Aikštelės skirtos miško sodmenims su uždara šaknų sistema laikyti iki jų išpikavimo bei reikalingos technikos judėjimui. Kiekvienoje aikštelėje turi būti įrengta mobili laistymo sistema, susidedanti iš dviejų bėgiais judančių vežimėlių – laistymo sijos su purkštukais ir slėginio PE vamzdžio apsukimo vežimėlio. Sistema turi turėti reguliuojamą judėjimo greitį, skirtingų parametrų purkštukus, trąšų ir augalų apsaugos priemonių dozatorių, vandens filtrus bei programuojamą valdymą. Anykščių medelyne papildomai numatoma įrengti 885 m ilgio laistymo vamzdyną su sklendėmis, vožtuvais, hidrantais ir kitais būtinais komponentais. Darbai turi būti atlikti per 12 mėnesių nuo sutarties pasirašymo dienos, o nustatyti trūkumai pašalinti per 10 darbo dienų. Pirkimui taikomi aplinkos apsaugos kriterijai ir reikalavimai pateikti techninius dokumentus, medžiagų atitikties deklaracijas bei kitus kokybę patvirtinančius dokumentus.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233250 Belagarbeiten, außer Fahrbahnen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232121 Bau von Bewässerungsrohrleitungen, 42122130 Wasserpumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1