665922-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – ZP/CZD/076/26 ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH POWSTAŁYCH W INSTYTUCIE „POMNIK – CENTRUM ZDROWIA DZIECKA” W WARSZAWIE – 5 PAKIETÓW.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/CZD/076/26 ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH POWSTAŁYCH W INSTYTUCIE „POMNIK – CENTRUM ZDROWIA DZIECKA” W WARSZAWIE – 5 PAKIETÓW.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie – 5 pakietów. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na pakiety, wówczas wykonawca może złożyć ofertę na wybrany pakiet lub wszystkie pakiety wymienione w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 505977-2026
Interne Kennung: ZP/CZD/076/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1 - odpady zmieszane
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania zmieszanych odpadów komunalnych wytworzonych w IPCZD w Warszawie. 1 Odpady zmieszane 2 Odpady wielkogabarytowe Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 1 - odpady zmieszane
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2 - tworzywa sztuczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania tworzyw sztucznych wytworzonych w IPCZD w Warszawie. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 2 - tworzywa sztuczne
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 3 - odpady szklane
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów szklanych wytworzonych w IPCZD w Warszawie. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 3 - odpady szklane
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 4 - makulatura
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania makulatury wytworzonej w IPCZD w Warszawie. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 4 - makulatura
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET NR 5 - odpady kuchenne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów kuchennych wytworzonych w IPCZD w Warszawie. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 5 - odpady kuchenne