665942-2025 - Ergebnis
Tschechien – Fotokopier- und Offsetdruckgeräte – Dynamický nákupní systém na dodávky spotřebního materiálu a náhradních dílů k tiskovým zařízením pro resort statutárního města Ostravy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky spotřebního materiálu a náhradních dílů k tiskovým zařízením pro resort statutárního města Ostravy
BeschreibungPředmětem DNS jsou dodávky originálního i alternativního spotřebního materiálu pro tisková zařízení a dále také náhradní díly pro tisková zařízení.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZavedení dynamického nákupního systému.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30124400 Heftklammerpatronen, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30125120 Toner für Fotokopierer, 30192113 Tonerkassetten, 30124300 Trommeln für Büromaschinen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDynamický nákupní systém na dodávky spotřebního materiálu a náhradních dílů k tiskovým zařízením pro resort statutárního města Ostravy