2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese niet-openbare aanbesteding voor Kwantitatief vragenlijstonderzoek
Beschreibung: De aanbesteding betreft het afsluiten van een raamovereenkomst voor het uitvoeren van kwantitatief vragenlijstonderzoek, inclusief werving, dataverzameling en datasetlevering, ter ondersteuning van WUR-onderzoek binnen Nederland en Europa. De aanbesteding kent een selectiefase en de daarin geselecteerde partijen mogen deelnemen aan een gunningsfase waarna er één partij wordt gecontracteerd.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73300000 Planung und Ausführung von Forschung und Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73100000 Dienstleistungen im Bereich Forschung und experimentelle Entwicklung, 73200000 Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung, 73400000 Forschung und Entwicklung für Sicherheits- und Verteidigungsgüter
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73300000 Planning en uitvoering van onderzoek en ontwikkeling
Aanvullende classificatie (cpv): 73100000 Onderzoek en experimentele ontwikkeling, 73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling, 73400000 O&O-diensten voor beveiligings- en defensiematerialen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000