666004-2026 - Ergebnis
Finnland – Immobiliendienste – Kiinteistöhuollon ulkoaluetyöt, Mikalo Oy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kiinteistöhuollon ulkoaluetyöt, Mikalo Oy
Beschreibung: Hankinta on ollut jaettu useisiin osa alueisiin, mutta jälki ilmoitus julkaistaan koontimuodossa. Kaikkien osa alueiden sopimustiedot, arvot ja valitut toimittajat ilmoitetaan tässä ilmoituksessa kokonaisuutena. Osa alueiden tarkempia tietoja (tarjousmäärät, osa aluekohtaiset hinnat ja sopimuskaudet) ei eritellä jälki ilmoituksessa. Kaikki osa alueet on ratkaistu hankintamenettelyn mukaisesti, eikä erillisiä keskeyttämisiä ole. Jälki ilmoituksen tarkoituksena on esittää hankinnan toteutuneet sopimustiedot yhtenä kokonaisuutena.
Interne Kennung: 595103
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
5. Los
Los: LOT-0000