666009-2026 - Ergebnis
Rumänien – Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen – Servicii de asigurare auto a vehiculelor,asigurare a calatorilor si a bagajelor acestora
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de asigurare auto a vehiculelor,asigurare a calatorilor si a bagajelor acestora
Beschreibung: Servicii de asigurare auto a vehiculelor,asigurare a calatorilor si a bagajelor acestora. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18 zile. Autoritatea contractanta va raspunde, in mod clar si concret, tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor . Entitatea contractanta va raspunde doar la solicitarile de clarificari adresate de operatorii economici pana la termenul limita stabilit.
Interne Kennung: 1589886 / 2025 / AB 03501
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Servicii de asigurare auto a vehiculelor,asigurare a calatorilor si a bagajelor acestora. • serviciul de asigurare RCA (raspundere civila auto) pentru prejudicii produse prin accidente de catre vehiculele din parcul auto detinut de achizitor/asigurat, avand elementele de identificare prevazute in anexa , cod CPV : 66516100-1 • asigurarea tip CASCO pentru accidente auto, pentru vehiculele care efectueaza transport public de persoane (autobuze,tramvaie,troleibuze),cod CPV: 66514110-0 • serviciul de asigurare a calatorilor si bagajelor acestora, pentru vehiculele care efectueaza transport public de persoane (autobuze,tramvaie,troleibuze), cod CPV: 66512100-3 Cantitate minim 2028 buc polite maxim 2359 buc polite.
Interne Kennung: 1