666027-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Reinigungs- und Hygienedienste – Schoonmaak - Karel de Grote College en Novalis College
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak - Karel de Grote College en Novalis College
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van regulier schoonmaakonderhoud, specialistisch vloeronderhoud, glasbewassing en aanvullende werkzaamheden op regie voor het Novalis College en het Karel de Grote College. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Novalis College te Eindhoven
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van regulier schoonmaakonderhoud, specialistisch vloeronderhoud, glasbewassing en aanvullende werkzaamheden op regie voor het Novalis College.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: vier (4) maal twaalf (12) maanden
Los: LOT-0002
Titel: Karel de Grote College te Nijmegen
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van regulier schoonmaakonderhoud, specialistisch vloeronderhoud, glasbewassing en aanvullende werkzaamheden op regie voor het Karel de Grote College.
Interne Kennung: 2