666036-2026 - Ergebnis
Litauen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Vienkartinės priemonės (Nr. 10840-4) skelbiamos derybos (be skelbimo)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vienkartinės priemonės (Nr. 10840-4) skelbiamos derybos (be skelbimo)
Beschreibung: Šiuo pirkimu „Vienkartinės priemonės (Nr. 10840-4)“ skelbiamų derybų (be skelbimo) būdu yra vykdoma derybų procedūra po atviro tarptautinio konkurso „Vienkartinės priemonės (Nr. 10837-3“) skelbto 2026-06-15 Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje pirkimo ID 8309822, kai tiekėjų pasiūlymai 7, 10, 11, 16, 21, 24, 26 ir 29 pirkimo dalyse buvo atmesti kaip nepriimtini.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sigmoidoskopas (Buvusi 7 pirkimo dalis)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Vamzdelio apvalkalas laparoskopinei įrangai (Buvusi 10 pirkimo dalis)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Bronchų intubaciniai rinkiniai (Buvusi 11 pirkimo dalis)
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Vienkartinė sistema kraujo ir tirpalų šildymui (Buvusi 16 pirkimo dalis)
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Žarnelė spirometrijai (Buvusi 21 pirkimo dalis)
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Švirkštas su integruota adata G30 (Buvusi 24 pirkimo dalis)
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Bifurkacinės dirbtinės kraujagyslės protezai (Buvusi 26 pirkimo dalis)
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Kvėpavimo filtrai ir kontūrai (Buvusi 29 pirkimo dalis)
Interne Kennung: 8