2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa kredytu długoteminowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 7 128 000,00 zł. na pokrycie deficytu 2025 roku. 2. Standardy: 1) Kredyt powinien być wpłacony na rachunek wskazany przez zamawiającego (zamawiający nie przewiduje otwarcia rachunku bankowego w banku który udzielił kredytu). 2) Okres karencji w spłacie kredytu zaplanowano do 19 stycznia 2026r. 3) Spłatę pierwszej raty przewidziano na 20 stycznia 2026r. 4) Kredyt będzie podlegał spłacie z dochodów własnych Gminy Miejskiej Bartoszyce w latach 2026-2036 - 132 raty. 5) Odsetki od wykorzystanego kredytu naliczane będą w okresach miesięcznych i stają się należne dla banku w 20 dniu następnego miesiąca.
Interne Kennung: I.271.52.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66120000 Investmentbanking und damit verbundene Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego