See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Identyfikacja i wdrożenie Produktów oraz dostarczenie w modelu SaaS (Software as a Service) Systemu – w tym narzędzi AI i CRM – niezbędnych do ich wdrożenia na potrzeby Biura Poznań Kontakt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja przez Wykonawcę kompleksowej usługi wdrożeniowej w modelu SaaS, obejmującej identyfikację i implementację rozwiązań voicebotowych i chatbotowych na potrzeby obsługi klientów Urzędu Miasta Poznania, zgodnie ze szczegółowym opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do Umowy. W ramach zamówienia, Wykonawca dostarczy System, w tym narzędzia AI i CRM, zaprojektuje Panel Użytkownika, zintegruje System z istniejącymi rozwiązaniami Zamawiającego, przeprowadzi szkolenia oraz zapewni wsparcie techniczne i zgodność z wymaganiami bezpieczeństwa informacji, zgodnie z Załącznikami nr 2 i 5 do Umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 473913-2025
Interne Kennung: ZPb-II.271.108.2025.MD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001