See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Valsts autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi 2027.-2032.gadā Valmieras, Aizkraukles, Jēkabpils, Kuldīgas un Saldus, Balvu un Ludzas, Rēzeknes teritorijās (6 līgumi)
Beschreibung: Valsts autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi 2027.-2032.gadā Valmieras, Aizkraukles, Jēkabpils, Kuldīgas un Saldus, Balvu un Ludzas, Rēzeknes teritorijās (6 līgumi)
Interne Kennung: LVC 2026/61/AC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Valsts autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi LVC Valmieras teritorijā
Los: LOT-0002
Titel: Valsts autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi LVC Aizkraukles teritorijā
Los: LOT-0003
Titel: Valsts autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi LVC Jēkabpils teritorijā
Los: LOT-0004
Titel: Valsts autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi LVC Kuldīgas un Saldus teritorijā
Los: LOT-0005
Titel: Valsts autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi LVC Balvu un Ludzas teritorijā
Los: LOT-0006
Titel: Valsts autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi LVC Rēzeknes teritorijā
666071-2026 - Competition
Latvia – Construction, foundation and surface works for highways, roads – Valsts autoceļu ikdienas uzturēšanas darbi 2027.-2032.gadā Valmieras, Aizkraukles, Jēkabpils, Kuldīgas un Saldus, Balvu un Ludzas, Rēzeknes teritorijās (6 līgumi)
Contract or concession notice – standard regime
Works - Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: LVC 2026/61/AC
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 45233000 Construction, foundation and surface works for highways, roads
Additional classification (cpv): 77211000 Services incidental to logging, 77300000 Horticultural services, 50230000 Repair, maintenance and associated services related to roads and other equipment, 90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services, 45233141 Road-maintenance works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006