2. Verfahren
Verfahren
Titel: Handhavingsapplicatie t.b.v. gemeente Eindhoven
Beschreibung: Het contracteren van één partij voor het leveren, onderhouden en implementeren van een handhavingsapplicatie die voldoet aan de gestelde eisen. Onderdeel van de opdracht is ook het mitigeren van bestaande gegevens. Deze applicatie dient toekomstbestendig te zijn gedurende de volledige contractperiode van tien jaar. Bovendien moet de applicatie continu voldoen aan alle geldende wet- en regelgeving. Daarnaast is het van essentieel belang dat de Opdrachtnemer, door middel van de functionaliteiten van de applicatie, in staat is om managementinformatie te ontsluiten. Zie paragraaf 2.2 van het Beschrijvend document
Interne Kennung: BV2024-0050
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Handhavingsapplicatie
Beschreibung: Zie beschrijvend document Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een initiële looptijd van vier jaar en gaat in per 16 december 2024. De initiële contracttermijn eindigt op 16 december 2028 Opdrachtgever heeft driemaal eenzijdig de mogelijkheid om de overeenkomst onder dezelfde condities te verlengen met telkens maximaal 24 maanden. Opdrachtgever spant zich ervoor in om de mededeling omtrent de verlenging uiterlijk 3 maanden voor het einde van de looptijd te doen.