See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Javno naročilo za oddajo naročila blaga po odprtem postopku za nakup in dobavo malo rabljenih vozil za potrebe UVZ, št. 430-904/2026
Beschreibung: Nakup in dobava malo rabljenih vozil za potrebe UVZ.
Interne Kennung: JN-79032
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Civilno službeno osebno vozilo – podaljšana reprezentativna limuzina - A
Beschreibung: Civilno službeno osebno vozilo – podaljšana reprezentativna limuzina - A
Interne Kennung: 577296
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Los: LOT-0002
Titel: Civilno službeno osebno vozilo – podaljšana reprezentativna limuzina - B
Beschreibung: Civilno službeno osebno vozilo – podaljšana reprezentativna limuzina - B
Interne Kennung: 577297
Los: LOT-0003
Titel: Civilno službeno osebno vozilo – podaljšana reprezentativna limuzina - C
Beschreibung: Civilno službeno osebno vozilo – podaljšana reprezentativna limuzina - C
Interne Kennung: 577298
Los: LOT-0004
Titel: Civilno službeno osebno vozilo – veliko SUV-vozilo - A
Beschreibung: Civilno službeno osebno vozilo – veliko SUV-vozilo - A
Interne Kennung: 577299
Los: LOT-0005
Titel: Civilno službeno osebno vozilo – veliko SUV-vozilo - B
Beschreibung: Civilno službeno osebno vozilo – veliko SUV-vozilo - B
Interne Kennung: 577300
Los: LOT-0006
Titel: Civilno službeno osebno vozilo – limuzina višjega/srednjega razreda
Beschreibung: Civilno službeno osebno vozilo – limuzina višjega/srednjega razreda
Interne Kennung: 577301
Los: LOT-0007
Titel: Civilno službeno veliko večnamensko osebno vozilo – podaljšana karoserijska izvedba - A
Beschreibung: Civilno službeno veliko večnamensko osebno vozilo – podaljšana karoserijska izvedba - A
Interne Kennung: 577302
Los: LOT-0008
Titel: Civilno službeno veliko večnamensko osebno vozilo – podaljšana karoserijska izvedba - B
Beschreibung: Civilno službeno veliko večnamensko osebno vozilo – podaljšana karoserijska izvedba - B
Interne Kennung: 577303