666090-2023 - Wettbewerb
Polen – Diverse Einrichtungsgegenstände – Zakup wyposażenia do głównego budynku Zespołu Szkół im. J. Śniadeckiego w Pionkach, z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wyposażenia do głównego budynku Zespołu Szkół im. J. Śniadeckiego w Pionkach, z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA oraz montaż wyposażenia pomieszczeń w Zespole Szkół im. Jerzego Śniadeckiego w Pionkach. Kategoria obiektu budowlanego: IX – budynki kultury, nauki i oświaty. Wszystkie przedmioty zawarte w opracowaniu powinny posiadać certyfikat zgodności.
Vorherige Bekanntmachung: 627653-2023
Interne Kennung: WI.272.50.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA oraz montaż wyposażenia pomieszczeń w Zespole Szkół im. Jerzego Śniadeckiego w Pionkach. Kategoria obiektu budowlanego: IX – budynki kultury, nauki i oświaty. Wszystkie przedmioty zawarte w opracowaniu powinny posiadać certyfikat zgodności. 2. Zdjęcia zawarte w dokumentacji technicznej stanowiącej OPZ są przykładowymi rozwiązaniami, inspiracjami lub sugerowaną stylistyką poszczególnych przedmiotów i urządzeń. 3. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa i montaż następujących dostaw zgodnych z Dokumentacją techniczną i przedmiarem robót stanowiącą Załącznik do SWZ. 4. Wykonawca zobowiązuje się zapoznać, przed rozpoczęciem wykonywania Przedmiotu Umowy z załączoną do SWZ dokumentacją. W przypadku gdy Wykonawca, obowiązku nie wykona będzie ponosił wszelkie, wynikające z tego zaniedbania konsekwencje. UWAGA! Zamawiający żąda zgodnie z art. 100 ustawy Pzp., na mocy art. 4 ust 3 ustawy z dnia 19 lipca 2019 r o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami w przypadku zlecenia lub powierzenia, na podstawie umowy, realizacji zadań publicznych finansowanych z udziałem środków publicznych lub udzielania zamówień publicznych podmiotom innym niż podmioty publiczne, podmiot publicznych jest zobowiązany do określenia w treści umowy warunków służących zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami w zakresie tych zadań publicznych lub zamówień publicznych z uwzględnieniem minimalnych wymagań, o których mowa w art. 6 przywołanej ustawy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30232100 Drucker und Plotter, 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör, 32322000 Multimediaausrüstung, 32342400 Akustische Geräte, 33196200 Hilfsmittel für Behinderte, 38652100 Vorführgeräte, 39141000 Küchenmöbel, 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör, 39700000 Haushaltsgeräte, 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach, 42341000 Gewerbliche Öfen, 37300000 Musikinstrumente und Teile für Musikinstrumente