2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering UGV Diverse (onderwijs) Stichtingen in de regio Nijmegen
Beschreibung: Het doel van de Aanbestedingsprocedure is het sluiten van de Overeenkomst met één of meerdere Opdrachtnemer(s) voor een uitgebreide gevarenverzekering ten behoeve van de eigendommen van de AD. Het betreft hier diverse (onderwijs) stichtingen in de regio Nijmegen. .
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Brandverzekering UGV Diverse (onderwijs) Stichtingen in de regio Nijmegen
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen