See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup silové části elektrické energie pro resort MF a další pověřující zadavatele na léta 2026 až 2028
Beschreibung: Dodávka elektřiny na období 1. 1. 2026 – 31. 12. 2028 v napěťové hladině nízkého i vysokého napětí v předpokládaném množství 132 108 MWh.
Interne Kennung: Č. j.: MF-40080/2025/6602
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Při nákupu se postupovalo dle interních předpisů Českomoravské komoditní burzy Kladno.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nákup silové části elektrické energie v napěťové hladině nízkého napětí pro termín dodávky 1. 1. 2026 − 31. 12. 2028
Beschreibung: Dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině nízkého napětí v předpokládaném množství za období dodávky 47 422 MWh.
Interne Kennung: Č.j.: MF-40080/2025/6602-19
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Odběratel Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových je oprávněn požadovat po dodavateli zahájení dodávky elektřiny i do odběrného místa, které po uzavření burzovního obchodu (závěrkového listu) zřídí nově. V takovém případě je dodavatel povinen zahájit dodávku elektřiny za cenu a za podmínek uzavřeného burzovního obchodu. Dodavatel je oprávněn odmítnout zahájení dodávky pouze v případě, že roční množství dodávky silové elektřiny do nově zřízeného odběrného místa (odběrných míst) překročí 10 % celkového ročního množství dodávky, sjednaného pro odběratele burzovním obchodem (závěrkovým listem).
Los: LOT-0002
Titel: Nákup silové části elektrické energie v napěťové hladině vysokého napětí pro termín dodávky 1. 1. 2026 − 31. 12. 2026
Beschreibung: Dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině vysokého napětí v předpokládaném množství za období dodávky 2 846 MWh. Elektřina je pořizována výhradně pro pověřující zadavatele Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. a Česká republika - Generální finanční ředitelství.
Interne Kennung: Č.j.: MF-40080/2025/6602-20
Los: LOT-0003
Titel: Nákup silové části elektrické energie v napěťové hladině vysokého napětí pro termín dodávky 1. 1. 2027 − 31. 12. 2028
Beschreibung: Dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině vysokého napětí v předpokládaném množství za období dodávky 81840 MWh.
Interne Kennung: Č. j.: MF-40080/2025/6602-21