See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dažādu medicīnas preču piegāde LBTU Veterinārās klīnikas vajadzībām
Beschreibung: Dažādu medicīnas preču piegāde LBTU Veterinārās klīnikas vajadzībām
Interne Kennung: LBTU 2024/99/AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0000