See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees Openbare Aanbesteding LCMS
Beschreibung: De Opdracht omvat het verwerven van een Learn en Content Management Systeem (LCMS) en een E-portfolio-applicatie. Overige informatie is te vinden in de Inschrijvingsleidraad.
Interne Kennung: IV0964
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: zie Inschrijvingsleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48930000 Schulungs- und Unterhaltungssoftwarepaket, 48931000 Schulungssoftwarepaket, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 LCMS
Beschreibung: Met de uitvraag van perceel 1 vraagt de politie een LCMS uit. Dit is een onlinesysteem waarin de onderwijsvolgers en de onderwijsgevers kunnen deelnemen aan leeractiviteiten en toegang hebben tot leerhulpmiddelen. Het biedt mogelijkheden voor cursusbeheer, lesplanning, interactieve communicatie, toegang tot content en evaluaties. Leerplatforms ondersteunen het leerproces door het aanbieden van een georganiseerde en toegankelijke ruimte voor zowel traditioneel als digitaal leren. Het biedt docerenden en lerenden een gestructureerde en interactieve omgeving voor het delen van lesmateriaal, het inschrijven op klassikale trainingen of seminars, communicatie, samenwerking, opdrachten, feedback en evaluatie. Daarnaast kan het LCMS diverse overzichten en rapportages genereren voor managementinformatie of voor het verbeteren van leeractiviteiten of lesmaterialen. Overige informatie is te vinden in de aanbestedingsdocumenten.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 E-portfolio
Beschreibung: zie stukken