2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servis potrubní pošty a dodávka náhradních dílů
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování servisu potrubní pošty Sumetzberger v areálu Fakultní nemocnice Plzeň – preventivní servis a pohotovostní servis. Předmětem plnění veřejné zakázky jsou také opakované dodávky vybraných náhradních dílů a příslušenství definovaných dále v zadávací dokumentaci. Zadavatel předpokládá uzavření dvou smluv, servisní smlouvy a kupní smlouvy na náhradní díly, na dobu 4 let. Bližší specifikace předmětu zakázky – servis Preventivní servis: Preventivním servisem se rozumí zajištění odborné údržby zařízení, seřízení, kontroly jeho stavu a funkcí. Cílem preventivního servisu je zajištění hospodárného a bezpečného provozu zařízení a předcházení poruchám zařízení za běžného provozu. Požadujeme, aby preventivní kontrola zahrnovala čištění, mechanickou i elektrickou kontrolu všech komponentů (vyjma jízdního potrubí) prováděnou v rozsahu a dle aktuálně platných požadavků výrobce celé technologie Sumetzberger pro zajištění bezpečného, spolehlivého a hospodárného provozu a minimalizaci běžných provozních závad. Preventivní servis požadujeme provádět bez ohledu na intenzitu provozu technologie v intervalu 1× za rok. O provedených pracích zpracuje dodavatel písemnou zprávu z provedení preventivního servisu, kde specifikuje stav systému a potřebu provedení výměny opotřebovaných dílů. Náklady na práci techniků a dopravu techniků při provádění preventivní údržby budou zahrnuty v ceně nabídky. Provádění preventivního servisu požadujeme v čase od 8.00 do 18.00 hod., a to v pracovních dnech, nebylo-li dohodnuto jinak. Specifikace rozsahu instalace systému potrubní pošty je uvedena v Příloze č. 2 této zadávací dokumentace. Zadavatel zároveň předpokládá v průběhu roku 2026 rozšíření systému potrubní pošty, zadavatel proto formou vyhrazené změny závazku požaduje opci, její rozsah je stanoven v Příloze č. 2 ve sloupci „Opce“. Pohotovostní servis: Pohotovostním servisem se rozumí zajištění pohotovostní údržby a servisu pro odstranění závad v době 0 –24 hodin denně 7 dní v týdnu (nonstop), které vzniknou neočekávaně při provozu zařízení, zejména závad, které ohrožují bezpečný, hospodárný a plynulý provoz zařízení. Pro pohotovostní servisní zásah je požadována garance doby zásahu do 24 hodin od okamžiku nahlášení poruchy a doručení výzvy zadavatelem a garance odstranění nahlášené poruchy maximálně do 5 pracovních dnů od nahlášení poruchy. V případě nemožnosti dodání náhradních dílů může být tento čas po vzájemné písemné dohodě upraven. Obecné podmínky servisu: • Dodavatel musí mít k dispozici pohotovostní zásobu náhradních dílů potřebnou k zajištění servisních prací v požadované kvalitě a době. • Dodavatel musí být vybaven potřebným vybavením, zejména diagnostickým zařízením a nářadím (speciální nářadí, měřící přístroje, analyzátory, detektory, zkušební vzorkovací látky atd.). • Dodavatel musí být autorizován výrobcem zařízení pro danou činnost. • Dodavatel musí být vybaven specializovaným softwarem a potřebnou výpočetní technikou. • Dodavatel musí udržovat pohotovost servisní skupiny techniků pro splnění pohotovostního servisního zásahu. Technici musí být vyškoleni a vybaveni pro danou práci. • Provedené servisní úkony servisní technik dodavatele vždy zaznamená formou zápisu. • Nabízené servisní práce musí splňovat veškeré požadavky stanovené výrobcem systému Sumetzberger, zákonnými předpisy České republiky a požadavky uvedenými v této zadávací dokumentaci. Bližší specifikace předmětu zakázky – dodávky náhradních dílů Předmětem plnění veřejné zakázky jsou také opakované dodávky vybraných náhradních dílů a příslušenství definovaných níže, po dobu 4 let dle uzavřené kupní smlouvy. Náhradní díl Předpokládaný objem za 4 roky - ks (kpl) Vzduchový oblouk – 160 mm 3 Vzduchová klapka – 110 mm 10 Vzduchová klapka – 160 mm 60 Originální polstrování do záchytného koše 8 Jízdní kroužky pro pouzdra C160APA 900 Těsnící gumový kroužek s manžetou C160K, L 460 Náhradní jízdní kroužek C160 K, L 480 PCB PHA2000-4 Pharmacy 6 Spodní koncový díl stanice DST 2 Motor pro stanici Multilab nebo pro systémovou výhybku 160 mm 1 Pás do stanice ALS Standard 10 Motor pro kontrolní čidlo stanice ALS Compact 1 Optický snímač standardní 1 Řídící karta DCB 2000 7 Ventilátor do PSU 2.0 8 Kompletní zásobník k PWT 24 Konzola pro magnetický snímač/čidlo 50 Komplet klávesnice s displejem SCB2000 8 Těsnící kroužek do výhybky – 160 mm 14 Těsnící kroužek do stanice a výhybky – 110 mm 3 Motor pro výhybku W3F 1 Přepravní pouzdro SUMETZBERGER C160K s čipy délky 330 mm 40 Přepravní pouzdro SUMETZBERGER C160K s čipy délky 400 mm 40 Autovykládkové pouzdro SUMETZBERGER C160 APA 20
Interne Kennung: 59/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231510 Arbeiten für Druckluftleitungen für die Postverteilung
5. Los
Los: LOT-0001